Filtry
25 %
%
Poduszka na fotel z wełny owczej merynosów - CARLA
Poduszka na fotel z szerokimi skrzydełkami bocznymi wykonana ze 100% ekologicznej wełny merynosów Równoważy temperaturę - chłodno latem, przytulnie i ciepło zimą Działa kojąco, wspierająco i rozgrzewająco na plecy. Wymiary: 60 x 40 cm Wypełnienie: kulki z włókna silikonowego Naturalny produkt najwyższej klasy!
Kolor
119,00 zł* 159,00 zł* (Poprzednia najniższa cena 159,00 zł*)
Poduszka z wełny owczej merino wypełniona łuskami gryki - WAŁEK DO JOGI
Idealny towarzysz podczas jogi, medytacji i relaksuWprowadź harmonię do swojego życia dzięki temu wyjątkowemu produktowiZ wypełnieniem z łuski grykiPoduszki gryczane zapewniają maksymalny komfort podczas spania na brzuchu, boku lub plecach, odciąża mięśnie karku i kręgosłupa podczas snu.Stworzona z troską o Twoje ciało i umysł,  poprawia jakość snuZaspokoi potrzeby zarówno początkujących, jak i zaawansowanych praktykantów jogi.Wykonana jest z najwyższej jakości naturalnej wełny merynosów i zapewnia wygodę w różnych ćwiczeniach i pozycjachWszechstronność do praktyki jogi i relaksu, niezależnie od tego, czy wolisz Hatha Jogę, Ashtanga Jogę czy Yin Jogę Najwyższej jakości naturalny produkt!
Kolor
179,00 zł*
Poduszka ze skóry owczej - ANGIELSKA NAKRAPIANA
Wspaniała, przytulna poduszka z jagnięcej skóry merynosów Twój pokój nabierze naturalnego charakteru Szykowny dodatek dla Twojego ukochanego domu Równoważenie temperatury - chłodzi latem, ogrzewa zimą Kojąca i rozgrzewająca dla pleców Skóra jagnięca Merino z jednej strony W zestawie z poduszka z prawdziwym puchem Hipoalergiczna i odporna na roztocza Tył poszewki na poduszkę z zamkiem błyskawicznym i poliestrem Długość włosia: ok. 3-6 cm Kolor: Angielska nakrapianaWymiary: 40 cm x 40 cm Idealne do: - Dekoracji, przytulnych poduszek, poduszek podłogowych, dekoracji kanapy, dekoracji ławki, poduszek samochodowych, poduszek na głowę, poduszek dekoracyjnych i wielu innych. Skóra owcza: Najwyższej jakości naturalny produkt!
159,00 zł*
Poduszka ze skóry owczej - BRĄZOWA
Wymarzona, przytulna poduszka z jagnięcej skóry merynosów Nadaje pomieszczeniu naturalny charakterElegancki dodatek do Twojego ukochanego domu Regulacja temperatury - chłodna latem, przytulna i ciepła zimą Kojąca i rozgrzewająca dla pleców Skóra jagnięca Merino z jednej strony Zawiera poduszkę z prawdziwym puchem Antyalergiczna i odporna na roztoczaTył poszewki na poduszkę z zamkiem błyskawicznym i poliestrem Długość włosa: ok. 3-6 cm Kolor: brązowy Wymiary: 40 cm x 40 cm Skóra owcza: Najwyższej jakości naturalny produkt!
159,00 zł*
Poduszka ze skóry owczej - CZARNA
Wspaniała, przytulna poduszka z jagnięcej skóry merynosów Twój pokój nabierze naturalnego charakteru Szykowny dodatek dla Twojego ukochanego domu Równoważenie temperatury - chłodzi latem, ogrzewa zimą Kojąca i rozgrzewająca dla pleców Skóra jagnięca Merino z jednej strony W zestawie z poduszka z prawdziwym puchem Hipoalergiczna i odporna na roztocza Tył poszewki na poduszkę z zamkiem błyskawicznym i poliestrem Długość włosia: ok. 3-6 cm Kolor: CzarnyWymiary: 40 cm x 40 cm Idealne do: - Dekoracji, przytulnych poduszek, poduszek podłogowych, dekoracji kanapy, dekoracji ławki, poduszek samochodowych, poduszek na głowę, poduszek dekoracyjnych i wielu innych. Skóra owcza: Najwyższej jakości naturalny produkt!
159,00 zł*
Poduszka ze skóry owczej - CZERWONA
Wspaniała, przytulna poduszka z jagnięcej skóry merynosów Twój pokój nabierze naturalnego charakteru Szykowny dodatek dla Twojego ukochanego domu Równoważenie temperatury - chłodzi latem, ogrzewa zimą Kojąca i rozgrzewająca dla pleców Skóra jagnięca Merino z jednej strony W zestawie z poduszka z prawdziwym puchem Hipoalergiczna i odporna na roztocza Tył poszewki na poduszkę z zamkiem błyskawicznym i poliestrem Długość włosia: ok. 3-6 cm Kolor: CzerwonyWymiary: 40 cm x 40 cm Idealne do: - Dekoracji, przytulnych poduszek, poduszek podłogowych, dekoracji kanapy, dekoracji ławki, poduszek samochodowych, poduszek na głowę, poduszek dekoracyjnych i wielu innych. Skóra owcza: Najwyższej jakości naturalny produkt!
159,00 zł*
Poduszka ze skóry owczej - KAWA Z MLEKIEM
Wymarzona, przytulna poduszka z jagnięcej skóry merynosów Twój pokój nabierze naturalnego charakteru Elegancki dodatek dla Twojego ukochanego domu Równoważenie temperatury - chłodno latem, przytulnie i ciepło zimą Kojąca i rozgrzewająca dla pleców Jedna strona z prawdziwej skóry jagnięcej Zawiera poduszkę z naturalnym puchem Antyalergiczna i odporna na roztocza Tył poszewki na poduszkę z zamkiem błyskawicznym i poliestrem Długość włosia: ok. 3-6 cm Kolor: kremowy Wymiary: 40 cm x 40 cm Idealna jako: Dekoracja, poduszka przytulanka, poduszka podłogowa, dekoracja kanapy, dekoracja ławki, poduszka samochodowa, poduszka na głowę, poduszka dekoracyjna i wiele innych. Skóra owcza: Najwyższej jakości naturalny produkt!
159,00 zł*
Poduszka ze skóry owczej - KREMOWA
Wymarzona, przytulna poduszka z jagnięcej skóry merynosów Twój pokój nabierze naturalnego charakteru Elegancki dodatek dla Twojego ukochanego domu Równoważenie temperatury - chłodno latem, przytulnie i ciepło zimą Kojąca i rozgrzewająca dla pleców Jedna strona z prawdziwej skóry jagnięcej lekko kręconaZawiera poduszkę z naturalnym puchem Antyalergiczna i odporna na roztocza Tył poszewki na poduszkę z zamkiem błyskawicznym i poliestrem Długość włosia: ok. 3-6 cm Kolor: kremowy Wymiary: 40 cm x 40 cm  Idealna jako: Dekoracja, poduszka przytulanka, poduszka podłogowa, dekoracja kanapy, dekoracja ławki, poduszka samochodowa, poduszka na głowę, poduszka dekoracyjna i wiele innych. Skóra owcza: Najwyższej jakości naturalny produkt!
159,00 zł*
Poduszka ze skóry owczej - OWCA LISIA COBURG
Wymarzona, przytulna poduszka z skóry owiec lisich CoburgNadaje pomieszczeniu naturalny charakter Elegancki dodatek do Twojego ukochanego domu Regulacja temperatury - chłodna latem, przytulna i ciepła zimą Kojąca i rozgrzewająca dla pleców Skóra owiec lisich Coburg z jednej strony Zawiera poduszkę z prawdziwym puchem Antyalergiczna i odporna na roztocza Tył poszewki na poduszkę z zamkiem błyskawicznym i poliestrem Długość włosia: ok. 3-6 cm Kolor: CoburgerWymiary: 40 cm x 40 cm Skóra owcza: Najwyższej jakości naturalny produkt!
159,00 zł*
Poduszka ze skóry owczej - PETROL
Wspaniała, przytulna poduszka z jagnięcej skóry merynosów Twój pokój nabierze naturalnego charakteru Szykowny dodatek dla Twojego ukochanego domu Równoważenie temperatury - chłodzi latem, ogrzewa zimą Kojąca i rozgrzewająca dla pleców Skóra jagnięca Merino z jednej strony W zestawie z poduszka z prawdziwym puchem Hipoalergiczna i odporna na roztocza Tył poszewki na poduszkę z zamkiem błyskawicznym i poliestrem Długość włosia: ok. 3-6 cm Kolor: TurkusowyWymiary: 40 cm x 40 cm Idealne do: - Dekoracji, przytulnych poduszek, poduszek podłogowych, dekoracji kanapy, dekoracji ławki, poduszek samochodowych, poduszek na głowę, poduszek dekoracyjnych i wielu innych. Skóra owcza: Najwyższej jakości naturalny produkt!
159,00 zł*
Poduszka ze skóry owczej - SCHWARZWALD
Wspaniała, przytulna poduszka z jagnięcej skóry merynosów Twój pokój nabierze naturalnego charakteru Szykowny dodatek dla Twojego ukochanego domu Równoważenie temperatury - chłodzi latem, ogrzewa zimą Kojąca i rozgrzewająca dla pleców Skóra jagnięca Merino z jednej strony W zestawie z poduszka z prawdziwym puchem Hipoalergiczna i odporna na roztocza Tył poszewki na poduszkę z zamkiem błyskawicznym i poliestrem Długość włosia: ok. 3-6 cm Kolor: SchwarzwaldWymiary: 40 cm x 40 cm Idealne do: - Dekoracji, przytulnych poduszek, poduszek podłogowych, dekoracji kanapy, dekoracji ławki, poduszek samochodowych, poduszek na głowę, poduszek dekoracyjnych i wielu innych. Skóra owcza: Najwyższej jakości naturalny produkt!
159,00 zł*
Poduszka ze skóry owczej - STRACCIATELLA
Wspaniała, przytulna poduszka z jagnięcej skóry merynosów Twój pokój nabierze naturalnego charakteru Szykowny dodatek dla Twojego ukochanego domu Równoważenie temperatury - chłodzi latem, ogrzewa zimą Kojąca i rozgrzewająca dla pleców Skóra jagnięca Merino z jednej strony W zestawie z poduszka z prawdziwym puchem Hipoalergiczna i odporna na roztocza Tył poszewki na poduszkę z zamkiem błyskawicznym i poliestrem Długość włosia: ok. 3-6 cm Kolor: StracciatellaWymiary: 40 cm x 40 cm Idealne do: - Dekoracji, przytulnych poduszek, poduszek podłogowych, dekoracji kanapy, dekoracji ławki, poduszek samochodowych, poduszek na głowę, poduszek dekoracyjnych i wielu innych. Skóra owcza: Najwyższej jakości naturalny produkt!
159,00 zł*
Poduszka ze skóry owczej - SZAMPAŃSKA
Wymarzona, przytulna poduszka z jagnięcej skóry merynosów Nadaje pomieszczeniu naturalny charakter Elegancki dodatek do Twojego ukochanego domuRegulacja temperatury - chłodna latem, przytulna i ciepła zimą Kojąca i rozgrzewająca dla pleców Skóra jagnięca Merino z jednej strony Zawiera poduszkę z prawdziwym puchem Antyalergiczna i odporna na roztocza Tył poszewki na poduszkę z zamkiem błyskawicznym i poliestrem Długość włosia: ok. 3-6 cm Kolor: szampańskiWymiary: 40 cm x 40 cm Skóra owcza: Najwyższej jakości naturalny produkt!
159,00 zł*
Poduszka ze skóry owczej - SZARA
Wspaniała, przytulna poduszka z jagnięcej skóry merynosów Twój pokój nabierze naturalnego charakteru Szykowny dodatek dla Twojego ukochanego domu Równoważenie temperatury - chłodzi latem, ogrzewa zimą Kojąca i rozgrzewająca dla pleców Skóra jagnięca Merino z jednej strony W zestawie z poduszka z prawdziwym puchem Hipoalergiczna i odporna na roztocza Tył poszewki na poduszkę z zamkiem błyskawicznym i poliestrem Długość włosia: ok. 3-6 cm Kolor: szaryWymiary: 40 cm x 40 cm Idealne do: - Dekoracji, przytulnych poduszek, poduszek podłogowych, dekoracji kanapy, dekoracji ławki, poduszek samochodowych, poduszek na głowę, poduszek dekoracyjnych i wielu innych. Skóra owcza: Najwyższej jakości naturalny produkt!
159,00 zł*
Poduszka ze skóry owczej - WANILIOWA
Wymarzona, przytulna poduszka z jagnięcej skóry merynosówTwój pokój nabierze naturalnego charakteruElegancki dodatek dla Twojego ukochanego domuRównoważenie temperatury - chłodno latem, przytulnie i ciepło zimąKojąca i rozgrzewająca dla plecówJedna strona z prawdziwej skóry jagnięcejZawiera poduszkę z naturalnym puchem Antyalergiczna i odporna na roztoczaTył poszewki na poduszkę z zamkiem błyskawicznym i poliestremDługość włosia: ok. 3-6 cmKolor: waniliowyWymiary: 40 cm x 40 cmIdealna jako: Dekoracja, poduszka przytulanka, poduszka podłogowa, dekoracja kanapy, dekoracja ławki, poduszka samochodowa, poduszka na głowę, poduszka dekoracyjna i wiele innych. Skóra owcza: Najwyższej jakości naturalny produkt!
159,00 zł*
Poduszka ze skóry owczej - WIELBŁĄDZI
Wymarzona, przytulna poduszka z jagnięcej skóry merynosów Nadaje pomieszczeniu naturalny charakter Elegancki dodatek do Twojego ukochanego domuRegulacja temperatury - chłodna latem, przytulna i ciepła zimą Kojąca i rozgrzewająca dla pleców Skóra jagnięca Merino z jednej strony Zawiera poduszkę z prawdziwym puchem Antyalergiczna i odporna na roztocza Tył poszewki na poduszkę z zamkiem błyskawicznym i poliestrem Długość włosia: ok. 3-6 cm Kolor: wielbłądziWymiary: 40 cm x 40 cm Skóra owcza: Najwyższej jakości naturalny produkt!
159,00 zł*
Poduszka ze skóry owczej - ŻÓŁTA
Wspaniała, przytulna poduszka z jagnięcej skóry merynosów Twój pokój nabierze naturalnego charakteru Szykowny dodatek dla Twojego ukochanego domu Równoważenie temperatury - chłodzi latem, ogrzewa zimą Kojąca i rozgrzewająca dla pleców Skóra jagnięca Merino z jednej strony W zestawie z poduszka z prawdziwym puchem Hipoalergiczna i odporna na roztocza Tył poszewki na poduszkę z zamkiem błyskawicznym i poliestrem Długość włosia: ok. 3-6 cm Kolor: żółtyWymiary: 40 cm x 40 cm Idealne do: - Dekoracji, przytulnych poduszek, poduszek podłogowych, dekoracji kanapy, dekoracji ławki, poduszek samochodowych, poduszek na głowę, poduszek dekoracyjnych i wielu innych. Skóra owcza: Najwyższej jakości naturalny produkt!
159,00 zł*
Poduszka ze skóry owczej Heidschnucke - BRĄZOWA
Fantastyczna, przytulna poduszka ze skóry jagnięcej HeidschnuckeTwój pokój nabierze naturalnego charakteruSzykowny dodatek do Twojego ukochanego domuRównoważy temperaturę - chłodzi latem, ogrzewa zimąDziała kojąco i rozgrzewająco na plecyZ jednej strony prawdziwa skóra owczaZ tyłu poszewki poliester oraz zamek błyskawicznyZawiera poduszkę z prawdziwym puchemAntyalergiczna i odporna na roztoczaDługość włosia: ok. 4-7 cmKolor: Brązowy nakrapiany (naturalny)Wymiary: 40cm x 40cmIdealne jako: Dekoracje, poduszki-przytulanki, poduszki podłogowe, dekoracje na kanapy, dekoracje na ławki, poduszki samochodowe, poduszki, poduszki dekoracyjne i wiele innych. Skóra owcza: Najwyższej jakości naturalny produkt!
209,00 zł*
Poduszka ze skóry owczej Heidschnucke - SZARA
Fantastyczna, przytulna poduszka ze skóry jagnięcej HeidschnuckeTwój pokój nabierze naturalnego charakteruSzykowny dodatek do Twojego ukochanego domuRównoważy temperaturę - chłodzi latem, ogrzewa zimąDziała kojąco i rozgrzewająco na plecy Z jednej strony prawdziwa skóra owczaTył poszewki na poduszkę z poliestru z zamkiem błyskawicznymZawiera poduszkę z prawdziwym puchem Antyalergiczna i odporna na roztocza Długość włosia: ok. 4-7 cmKolor: Szary nakrapiany (naturalny)Wymiary: 40cm x 40cm Idealne jako: Dekoracje, poduszki-przytulanki, poduszki podłogowe, dekoracje na kanapy, dekoracje na ławki, poduszki samochodowe, poduszki, poduszki dekoracyjne i wiele innych. Skóra owcza: Najwyższej jakości naturalny produkt!
209,00 zł*
Poduszka ze skóry owczej Heidschnucke - SZARO/BRĄZOWA
Fantastyczna, przytulna poduszka ze skóry jagnięcej HeidschnuckeTwój pokój nabierze naturalnego charakteruSzykowny dodatek do Twojego ukochanego domu Równoważy temperaturę - chłodzi latem, ogrzewa zimą Działa kojąco i rozgrzewająco na plecy Z jednej strony prawdziwa skóra owcza Tył poszewki z poliestru z zamkiem błyskawicznym Zawiera poduszkę z prawdziwym puchemAntyalergiczny i odporny na roztoczaDługość włosa: ok. 4-7 cm Kolor: Szary/Brązowy (Naturalny) Wymiary: 40cm x 40cm Idealne jako: Dekoracje, poduszki-przytulanki, poduszki podłogowe, dekoracje na kanapy, dekoracje na ławki, poduszki samochodowe, poduszki, poduszki dekoracyjne i wiele innych. Skóra owcza: Najwyższej jakości naturalny produkt!
209,00 zł*
Poduszka ze skóry owczej strzyżona - PETROL
Jeśli cenisz sobie stylowy wystrój wnętrza, to mamy dla Ciebie cudownie puszystą poduszkę ze skóry jagnięcej merino. Naturalna i gęsta skóra owcza nadaje przytulności zarówno w nowoczesnych i jak bardziej rustykalnych aranżacjach! Cudownie miękka poduszka, wykonana ze skóry jagnięcej bawarskich merynosów. W pełni naturalne materiały oraz precyzyjne wykonanie gwarantuje najwyższą jakość. Doskonale prezentuje się w każdym pomieszczeniu. Przyciąga uwagę, wprowadza domową i przytulną atmosferę. Zdolności termoregulacyjne pozwalają na przyjemne chłodzenie latem oraz ciepło w zimowe dni. Działanie prozdrowotne skóry owczej zapewnia uśmierzanie bólu pleców i ogrzanie wrażliwej okolicy. Zawartość lanoliny we włosiu ma działanie antyalergiczne i nie pozwala na namnażanie się roztoczy. Zawiera poduszkę wypełnioną prawdziwym puchem. Przód poszewki: naturalna skóra jagnięca merynosów. Tył poszewki: poliester z wszytym zamkiem błyskawicznym. Długość włosia: ok. 2-3 cm. Wymiary: 40 cm x 40 cm. Idealnie sprawdzi się jako: Poduszka dekoracyjna, poduszka na łóżko, kanapę, ławę oraz do samochodu. Doskonały pomysł na prezent. Skóra owcza: Najwyższej jakości naturalny produkt!
159,00 zł*
Poduszka ze skóry owczej tybetańskiej
Jeśli szukasz pięknego elementu wystroju wnętrza dla siebie, lub dla bliskiej osoby na prezent, to mamy dla Ciebie cudownie puszystą poduszkę z owczej skóry tybetańskiej! Doskonały dodatek do nowoczesnych jak i rustykalnie urządzonych pomieszczeń. Fantastyczna, przytulna poduszka, wykonana z jagnięcej skóry pochodzącej z tybetańskich owiec. Szykowny dodatek do Twojego ukochanego domu, który nada klasy i przytulności każdemu wnętrzu. Naturalne zdolności termoregulacyjne sprawiają, że poduszka cudownie chłodzi latem, a zimą zapewnia przyjemne ciepło. Skóra owcza ma działanie kojące na obolałe plecy. Lśniące, długie i kręcone futro pięknie się prezentuje. Wnętrze jest wypełnione prawdziwym puchem. Lanolina zawarta we włosiu zapewnia antybakteryjność, plamoodporność oraz bezpieczeństwo dla osób z alergią. Tył poduszki wykonany jest z poliestru i posiada zamek błyskawiczny. Wymiary: 40 cm x 40 cm. Długość wełny: ok. 8-12 cm. Idealnie nadaje się jako: Dekoracja na kanapy, ławy, łóżko i fotele. Poduszka przytulanka, poduszka podłogowa, poduszka samochodowa. Doskonały pomysł na prezent!   Naturalny produkt najwyższej klasy!
Kolor
159,00 zł*
Poduszka ze skóry owczej tybetańskiej - BEŻOWA
Jeśli szukasz pięknego elementu wystroju wnętrza dla siebie, lub dla bliskiej osoby na prezent, to mamy dla Ciebie cudownie puszystą poduszkę z jagnięcej skóry tybetańskiej! Doskonały dodatek do nowoczesnych jak i rustykalnie urządzonych pomieszczeń. Fantastyczna, przytulna poduszka, wykonana z jagnięcej skóry pochodzącej z tybetańskich owiec. Szykowny dodatek do Twojego ukochanego domu, który nada klasy i przytulności każdemu wnętrzu. Naturalne zdolności termoregulacyjne sprawiają, że poduszka cudownie chłodzi latem, a zimą zapewnia przyjemne ciepło. Skóra owcza ma działanie kojące na obolałe plecy. Lśniące, długie i kręcone futro pięknie się prezentuje. Wnętrze jest wypełnione prawdziwym puchem. Lanolina zawarta we włosiu zapewnia antybakteryjność, plamoodporność oraz bezpieczeństwo dla osób z alergią. Tył poduszki wykonany jest z poliestru i posiada zamek błyskawiczny. Wymiary: 40 cm x 40 cm. Długość wełny: ok. 8-12 cm. Idealnie nadaje się jako: Dekoracja na kanapy, ławy, łóżko i fotele. Poduszka przytulanka, poduszka podłogowa, poduszka samochodowa. Doskonały pomysł na prezent!   Naturalny produkt najwyższej klasy!
159,00 zł*
Poduszka ze skóry owczej tybetańskiej - BIAŁA
Jeśli szukasz pięknego elementu wystroju wnętrza dla siebie, lub dla bliskiej osoby na prezent, to mamy dla Ciebie cudownie puszystą poduszkę z owczej skóry tybetańskiej! Doskonały dodatek do nowoczesnych jak i rustykalnie urządzonych pomieszczeń. Fantastyczna, przytulna poduszka, wykonana z jagnięcej skóry pochodzącej z tybetańskich owiec. Szykowny dodatek do Twojego ukochanego domu, który nada klasy i przytulności każdemu wnętrzu. Naturalne zdolności termoregulacyjne sprawiają, że poduszka cudownie chłodzi latem, a zimą zapewnia przyjemne ciepło. Skóra owcza ma działanie kojące na obolałe plecy. Lśniące, długie i kręcone futro pięknie się prezentuje. Wnętrze jest wypełnione prawdziwym puchem. Lanolina zawarta we włosiu zapewnia antybakteryjność, plamoodporność oraz bezpieczeństwo dla osób z alergią. Tył poduszki wykonany jest z poliestru i posiada zamek błyskawiczny. Wymiary: 40 cm x 40 cm. Długość wełny: ok. 8-12 cm. Idealnie nadaje się jako: Dekoracja na kanapy, ławy, łóżko i fotele. Poduszka przytulanka, poduszka podłogowa, poduszka samochodowa. Doskonały pomysł na prezent!   Naturalny produkt najwyższej klasy!
159,00 zł*