Jak wybrać idealny rozmiar produktu?


Nie jesteś pewny, jaki rozmiar produktu wybrać? Pozwól nam doradzić!

JAKI ROZMIAR KURTKI WYBRAĆ?

Aby prawidłowo korzystać z tabel rozmiarów, najlepiej jest zmierzyć kurtkę, która dobrze na Ciebie pasuje. Następnie porównaj wymiary kurtki z wymiarami w tabeli rozmiarów, aby zminimalizować ryzyko zamówienia niewłaściwego rozmiaru i uniknąć niepotrzebnych zwrotów. Aby zmierzyć kurtkę, rozłóż ją na płaskiej powierzchni i zmierz ją taśmą mierniczą. Następnie zanotuj gdzieś wyniki pomiarów i porównaj je z tabelą rozmiarów na stronie internetowej. Teraz wystarczy już tylko zamówić odpowiedni model. Uważaj, aby nie rozciągnąć kurtki lub płaszcza zbyt mocno. Wybierz tylko taką kurtkę, w której czujesz się komfortowo. Zminimalizuje to ryzyko błędów pomiarowych i pozwoli uzyskać dokładne wymiary kurtki. Szerokość w klatce piersiowej jest mierzona na płasko, od pachy do pachy. Jeśli Twoje pomiary są bliskie dwóm rozmiarom, wybierz ten większy. Jeśli wahasz się co do długości rękawa, wybierz dłuższą opcję. Nasze rękawy zawsze można podwinąć. Tabele rozmiarów kurtek zawsze znajdują się na ostatnim zdjęciu, bezpośrednio w produkcie.

JAKI WYBRAĆ PRAWIDŁOWY ROZMIAR BUTÓW LUB KAPCI?

1. Odrysuj stopę na kartce papieru. 

2. Narysuj prostą linię na papierze od czubka dużego palca do końca pięty. 

3. Zmierzyć długość narysowanej linii. 

4. Dopasuj długość stopy do wymiarów podanych w tabeli. 

Ze względu na to, że nasze kapcie mogą zawierać dużo futerka w środku rozmiary są przybliżone. Jeśli wahasz się pomiędzy dwoma rozmiarami wybierz rozmiar większy!

JAKI ROZMIAR CZAPKI WYBRAĆ?

Użyj miarki krawieckiej, owiń ją wokół głowy w najszerszym miejscu, tuż nad uszami i nad łukiem brwiowym. Jest to miejsce, w którym zwykle nosisz czapkę. Obwód głowy Twój rozmiar czapki.


JAK MIERZYMY NASZE SKÓRY?

Skóry są produktem naturalnym, każda z nich jest inna i niepowtarzalna. Nasze kożuchy są mierzone po przekątnej "od stópki do główki". Rozmiary skór podawane są co 10 cm. Na przykład, jeśli kupisz skórę w rozmiarze 100-110, otrzymasz rozmiar, który mieści się w tym zakresie, na przykład 105 cm. Zobacz zdjęcie.

JAKI ROZMIAR RĘKAWICZEK WYBRAĆ?

Aby zmierzyć dokładną długość dłoni, umieść taśmę mierniczą na końcu dłoni, przy złączeniu z nadgarstkiem i na końcu środkowego palca. Zmierzona odległość to długość dłoni. Na tej podstawie możesz wybrać idealne rękawiczki dla siebie.