Filtry
Beżowy płaszcz kożuchowy ze skóry jagnięcej z kapturem - KLEO
Płaszcz ze skóry jagnięcej merino KLEO marki Hollert to model wysokiej jakościGęste futro z jagniąt merynosów zapewnia równomierne i stałe ciepło Wykonany z bawarskich skór jagnięcych merynosów płaszcz jest przyjemnie lekki w noszeniuKaptur zapewnia dodatkową ochronę podczas wietrznej i mroźnej pogody W razie potrzeby rękawy można podwinąćNeutralny kolor płaszcza można łączyć ze wszystkimZewnętrzny zamsz jest wyjątkowo elastyczny i zapewnia wspaniałe wrażenia dotykowe Dwukierunkowy zamek błyskawiczny, dwie kieszenie boczne Nasza rodzinna firma gwarantuje wysoką jakość, dzięki czemu możesz cieszyć się płaszczem ze skóry jagnięcej przez długi czas.
2 549,00 zł*
20 %
Dwustronny płaszcz kożuchowy z paskiem Shearling - EB-06
Jeśli interesują Cię doskonałej jakości ubrania, to z pewnością wiesz, że naturalne kożuchy to klasa sama w sobie. Nasz dwustronny płaszcz damski uszyty z mistrzowską precyzją z najlepszego shearlingu, spełni wszystkie Twoje oczekiwania! Piękny i stylowy płaszcz damski w kolorystyce jasnobrązowej i kremowej, wykonany z miękkiej skóry jagnięcej bawarskich merynosów. Komfortowy w noszeniu, utrzymuje ciepło nawet podczas największych mrozów. Runo jagnięce o błyszczącym, aksamitnym dotyku i wyglądzie nadaje szyku i elegancji. Strona skórzana jest w awangardowym stylu, co daje bardzo dużo możliwości stylizacyjnych. Płaszcz posiada ukryte zapięcie na zatrzaski, dwie kieszenie, pasek oraz kołnierz z klapami. Doskonała jakość zarówno wykonania jak i użytych materiałów, gwarantuje udaną inwestycję na długie lata. Zwróć uwagę na informacje o rozmiarze przy dokonywaniu zakupu!   Naturalny produkt najwyższej klasy!
3 419,00 zł* 4 279,00 zł* (Poprzednia najniższa cena 4 279,00 zł*)
20 %
Dwustronny płaszcz kożuchowy z paskiem Shearling - EB-07
Jeśli interesują Cię doskonałej jakości ubrania, to z pewnością wiesz, że naturalne kożuchy to klasa sama w sobie. Nasz dwustronny płaszcz damski uszyty z mistrzowską precyzją z najlepszego shearlingu, spełni wszystkie Twoje oczekiwania! Piękny i stylowy płaszcz damski z kapturem, wykonany z miękkiej skóry jagnięcej bawarskich merynosów. Komfortowy w noszeniu, utrzymuje ciepło nawet podczas największych mrozów. Runo jagnięce o błyszczącym, aksamitnym dotyku i wyglądzie nadaje szyku i elegancji. Strona skórzana jest w awangardowym stylu, co daje bardzo dużo możliwości stylizacyjnych. Płaszcz posiada ukryte zapięcie na pięć guzików, dwie kieszenie oraz pasek. Doskonała jakość zarówno wykonania jak i użytych materiałów, gwarantuje udaną inwestycję na długie lata. Zwróć uwagę na informacje o rozmiarze przy dokonywaniu zakupu!   Naturalny produkt najwyższej klasy!
4 119,00 zł* 5 159,00 zł* (Poprzednia najniższa cena 5 159,00 zł*)
20 %
Dwustronny płaszcz kożuchowy z paskiem Shearling - VO-02 Czarny
Jeśli szukasz oryginalnej, niepowtarzalnej i luksusowej odzieży, to mamy dla Ciebie idealną propozycję! Dwustronny płaszcz damski, wykonany z owczej skóry, zapewni Ci ciepło, wygodę i nietuzinkowy wygląd na długie lata! Lekki, dwustronny i luksusowy płaszcz damski, wykonany z wysokiej jakości skóry owczej. Zapewnia cudowne ciepło, bez przegrzewania ciała oraz doskonały komfort noszenia. Skóra jagnięca z lśniącym i aksamitnym runem noszona po zewnętrznej stronie prezentuje się bardzo elegancko. Druga, skórzana strona jest bardzo nowoczesna i awangardowa. Futro jagnięce na kołnierzu i rękawach doskonale dopełnia stylu. Kożuch posiada ukryte zapięcie na zatrzaski, dwie kieszenie z każdej strony zapinane na magnes oraz skórzany pasek. Możliwości stylizacyjne, które daje dwustronność płaszcza są praktycznie niewyczerpane. Zwróć uwagę na informacje o rozmiarze przy dokonywaniu zakupu!   Naturalny produkt najwyższej klasy!
2 959,00 zł* 3 679,00 zł* (Poprzednia najniższa cena 3 679,00 zł*)
20 %
Dwustronny płaszcz kożuchowy z paskiem Shearling VO-02 Czerwony
Jeśli szukasz oryginalnej, niepowtarzalnej i luksosowej odzieży, to mamy dla Ciebie idealną propozycję! Dwustronny płaszcz damski, wykonany z owczej skóry zapewni Ci ciepło, wygodę i nietuzinkowy wygląd na długie lata! Lekki, dwustronny i luksusowy płaszcz damski, wykonany z wysokiej jakości skóry owczej. Zapewnia cudowne ciepło, bez przegrzewania ciała oraz doskonały komfort noszenia. Skóra jagnięca z lśniącym i aksamitnym runem noszona po zewnętrznej stronie prezentuje się bardzo elegancko. Druga, skórzana strona jest bardzo nowoczesna i awangardowa. Futro jagnięce na kołnierzu i rękawach doskonale dopełnia stylu. Kożuch posiada ukryte zapięcie na zatrzaski, dwie kieszenie z każdej strony zapinane na magnes oraz skórzany pasek. Możliwości stylizacyjne, które daje dwustronność płaszcza są praktycznie niewyczerpane. Zwróć uwagę na informacje o rozmiarze przy dokonywaniu zakupu!   Naturalny produkt najwyższej klasy!
2 959,00 zł* 3 679,00 zł* (Poprzednia najniższa cena 3 679,00 zł*)
20 %
%
Dwustronny płaszcz kożuchowy ze skóry jagnięcej - VO577 Zielony
Lekki płaszcz damski wykonany z przytulnego shearlingu zapewnia cudowne ciepło nawet w chłodne dniBłyszcząca i aksamitna skóra jagnięca wygląda bardzo elegancko, a skórzana strona ma nowoczesny wygląd.Ukryte zapięcie na zatrzaski, dwie kieszenie po obu stronach z zapięciem magnetycznym, jeden skórzany pasekDzięki dwustronnej funkcji płaszcz można łączyć ze wszystkim
2 879,00 zł* 3 599,00 zł* (Poprzednia najniższa cena 3 599,00 zł*)
20 %
%
Dwustronny płaszcz kożuchowy ze skóry jagnięcej - VO577 Żółty
Lekki płaszcz damski wykonany z przytulnego shearlingu zapewnia cudowne ciepło nawet w chłodne dniBłyszcząca i aksamitna skóra jagnięca wygląda bardzo elegancko, a skórzana strona ma nowoczesny wyglądUkryte zapięcie na zatrzaski, dwie kieszenie po obu stronach z zapięciem magnetycznym, jeden skórzany pasek Dzięki dwustronnej funkcji płaszcz można dopasować do wielu stylizacji!Zwróć uwagę na tabelę rozmiarów przed dokonaniem zakupu! Naturalny produkt najwyższej klasy!
2 919,00 zł* 3 659,00 zł* (Poprzednia najniższa cena 3 659,00 zł*)
46 %
Dwustronny płaszcz kożuchuchowy Shearling - EB-03 Czarny
Jeśli interesują Cię doskonałej jakości ubrania, to z pewnością wiesz, że naturalne kożuchy to klasa sama w sobie. Nasz dwustronny płaszcz damski uszyty z mistrzowską precyzją z najlepszego shearlingu, spełni wszystkie Twoje oczekiwania! Stylowy płaszcz damski z kontrastowymi literami, wykonany z przytulnego owczego runa, pochodzącego z wysokiej jakości hodowli. Komfortowy w noszeniu, utrzymuje ciepło nawet podczas największych mrozów. Runo jagnięce o błyszczącym, aksamitnym dotyku i wyglądzie nadaje szyku i elegancji. Strona skórzana jest w awangardowym stylu, co daje bardzo dużo możliwości stylizacyjnych. Płaszcz posiada ukryte zapięcie na zatrzaski, dwie kieszenie oraz kołnierz z klapami. Doskonała jakość zarówno wykonania jak i użytych materiałów, gwarantuje udaną inwestycję na długie lata. Zwróć uwagę na informacje o rozmiarze przy dokonywaniu zakupu!   Naturalny produkt najwyższej klasy!
2 850,00 zł* 5 299,00 zł* (Poprzednia najniższa cena 5 299,00 zł*)
Kożuch Płaszcz damski z owczej skóry Penelope
Jeśli szukasz ekskluzywnego zimowego płaszcza, to mamy dla Ciebie prawdziwy unikat! Wyjątkowy, przepiękny kożuch damski, zapewni Ci wytworny wygląd, ciepło i komfort na długie lata! Elegancki damski płaszcz, uszyty ze skóry jagnięcej merynosów pochodzącej z najlepszych bawarskich hodowli. Ręczna selekcja materiałów oraz szycie zapewniają najwyższą jakość i wytrzymałość. Naturalne zdolności do termoregulacji zapewniają optymalne ciepło, bez przegrzewania ciała. Płaszcz doskonale dopasowuje się do każdej sylwetki. Obszerny kaptur obszyty futrem włoskiego lisa nadaje ekskluzywnego wyglądu oraz zapewnia dodatkową ochronę przed wiatrem i mrozem. Kożuch posiada zapięcie na cztery guziki oraz dwie boczne, praktyczne kieszenie. Końce rękawów można podwijać, dostosowując ich długość idndywidualnie do ramienia. Nasza rodzinna firma Hollert gwarantuje wysoką jakość, abyś mógła cieszyć się swoim kożuchem przez wiele sezonów! Zwróć uwagę na informacje o rozmiarze przy dokonywaniu zakupu!   Naturalny produkt najwyższej klasy!
3 699,00 zł*
Kożuch płaszcz ze skóry jagnięcej - OLIVIA BRĄZOWY
Cudownie miękki i ciepły płaszcz zimowy, którego nie może zabraknąć w Twojej garderobie. Podaruj sobie doskonałą jakość, wygodę i trwałość na długie lata! Ponadczasowy, wysokiej jakości płaszcz damski OLIVIA, wykonany z super miękkiej skóry jagnięcej bawarskich merynosów. Zapewnia doskonały komfort noszenia oraz równomierne i stałe ciepło. Dołączony kaptur dodatkowo chroni przed zimnem i nadaje płaszczowi wyjątkowego charakteru. Gęsta skóra jagnięca posiada piękne, naturalne odcienie brązu. Kożuch posiada dwukierunkowy zamek oraz dwie boczne, praktyczne kieszenie. Rękawy można podwijać, dostosowując ich długość do ramienia. Proszę zwrócić uwagę na rozmiar, dokonując zakupu! Shearling – Czyli naturalna skóra ze strzyżonej owcy, odpowiednio wygarbowana. Posiada dwie strony – jedną zamszową i drugą futrzaną. Ubrania z shearlingu, są zazwyczaj szyte w ten sposób, że strona zamszowa znajduje się na zewnątrz, natomiast owcze runo stanowi miękką i przyjemną warstwę wewnętrzną. Prawdziwy, naturalny shearling można rozpoznać po tym, że jest oddychający i o wiele bardziej elastyczny od syntetycznego. Jest cięższy, ma gęstsze futro, a strona zamszowa jest matowa i bardziej lepka w dotyku. Naturalny produkt najwyższej klasy!
3 699,00 zł*
Płaszcz damski kożuchowy Shearling ze skóry jagnięcej z kapturem - VO-03 Zielony
Wyjątkowy, uszyty z ciepłego i przytulnego shearlingu płaszcz damski, to propozycja dla Pań gustujących w wyjątkowej odzieży. Naturalne materiały i doskonała jakość szycia, zapewniają udaną inwestycję na długie lata. Luksusowy płaszcz damski, wykonany z przytulnej skóry owczej, pochodzącej z bawarskich hodowli. Zapewnia najwyższy poziom komfortu noszenia oraz przyjemne ciepło. Skóra jagnięca z przystrzyżonym, aksamitnym runem w połączeniu ze skórą nappa i kędzierzawym futrem na kołnierzu, tworzą niezwykłe połączenie. Płaszcz posiada zamek z przodu z plisą z zatrzaskami oraz dwie zamykane kieszenie. Skórzany sznurek umożliwia dopasowanie płaszcza w pasie. Nowoczesny, ręcznie uszyty płaszcz, pozwala na tworzenie wielu eleganckich oraz bardziej casualowych stylizacji. Zwróć uwagę na informacje o rozmiarze przy zakupach!   Naturalny produkt najwyższej klasy!
3 699,00 zł*
20 %
Płaszcz damski kożuchowy z kołnierzem Shearling - EB-01
Jeśli szukasz stylowego, wysokiej jakości kożucha damskiego, to mamy dla Ciebie wspaniałą ofertę! Płaszcz wykonany z najlepszego shearlingu, szyty ręcznie przez nasze doświadczone krawcowe, to produkt niezbędny w każdej stylowej garderobie! Piękny płaszcz damski, wykonany z wysokiej jakości skóry jagnięcej, który zapewni Ci komfort i cudowny wygląd w zimowym sezonie. Gęste, przystrzyżone runo owcze po wewnętrznej stronie zapewnia równomierne ciepło, bez przegrzewania ciała. Wytrzymała skóra naturalna na zewnątrz, nadaje szlachetnego wyglądu płaszcza. Stylowe detale takie jak ozdobny zamek na przodzie, mankiety zapinane na zamek oraz paski na ramionach nadają wyjątkowego wyglądu. Kożuch posiada modny kołnierzyk z toskańskiej skóry jagnięcej, lekko przesunięty zamek z przodu oraz dwie boczne, praktyczne kieszenie. Wykonany z dbałością o detale, jest udaną inwestycją na długie lata. Klasyczny, stonowany kolor można bardzo dobrze łączyć w wielu modnych stylizacjach. Zwróć uwagę na informacje o rozmiarze przy dokonywaniu zakupu!   Naturalny produkt najwyższej klasy!
4 159,00 zł* 5 199,00 zł* (Poprzednia najniższa cena 5 199,00 zł*)
20 %
%
Płaszcz damski kożuchowy z skóry jagnięcej - VO633 Zielony
Stylowy damski płaszcz wykonany z przytulnego shearlingu zapewnia maksymalny komfort i miękkośćPłaszcz przyciąga wzrok aksamitną skórą jagnięcą w kolorze zielonym, czarnymi literami i kołnierzem z klapamiZapięcie na zatrzaski, dwie kieszenie boczne z zapięciem magnetycznymWykonany ręcznie z dbałością o szczegóły, ten nowoczesny płaszcz to modny element garderoby, który można nosić zarówno w eleganckich, jak i sportowych stylizacjach.Zwróć uwagę na informacje o rozmiarze! Naturalny produkt najwyższej klasy!
4 479,00 zł* 5 599,00 zł* (Poprzednia najniższa cena 5 599,00 zł*)
20 %
Płaszcz damski Shearling z jagnięcej skóry - EB-04 Czarny
Jesli szukasz unikatowej, doskonałej jakości odzieży, to mamy dla Ciebie doskonałą propozycję. Piękny, ekstrawagancki płaszcz damski, który zachwyca swoją wyjątkowością i komfortem użytkowania! Wyjątkowy, ekskluzywny płaszcz damski, wykonany z przytulnej skóry jagnięcej, zapewnia maksymalny komfort i modny wygląd. Przyciąga wzrok aksamitnym runem owczym w czarnym kolorze. Unikalny, kontrastowy wzór liter sprawia, że wyróżnia się na tle innych kożuchów. Płaszcz posiada ukrytą plisę z zatrzaskami oraz dwie, dyskretnie wszyte kieszenie boczne. Wykonany ręcznie przez nasze zdolne krawcowe z dbałością o wszystkie detale. Modny element garderoby, który pasuje zarówno do casualowych jak i bardziej eleganckich stylizacji. Zwróć uwagę na informacje przy dokonywaniu zakupu!   Naturalny produkt najwyższej klasy!
4 559,00 zł* 5 699,00 zł* (Poprzednia najniższa cena 5 699,00 zł*)
20 %
Płaszcz damski Shearling z jagnięcej skóry - EB-04 Kremowy
Jesli szukasz unikatowej, doskonałej jakości odzieży, to mamy dla Ciebie doskonałą propozycję. Piękny, ekstrawagancki płaszcz damski, który zachwyca swoją wyjątkowością i komfortem użytkowania! Wyjątkowy, ekskluzywny płaszcz damski, wykonany z przytulnej skóry jagnięcej, zapewnia maksymalny komfort i modny wygląd. Przyciąga wzrok aksamitnym runem owczym w kremowym kolorze. Unikalny, kontrastowy wzór liter sprawia, że wyróżnia się na tle innych kożuchów. Płaszcz posiada ukrytą plisę z zatrzaskami oraz dwie, dyskretnie wszyte kieszenie boczne. Wykonany ręcznie przez nasze zdolne krawcowe z dbałością o wszystkie detale. Modny element garderoby, który pasuje zarówno do casualowych jak i bardziej eleganckich stylizacji. Zwróć uwagę na informacje o rozmiarze przy dokonywaniu zakupu!   Naturalny produkt najwyższej klasy!
4 479,00 zł* 5 599,00 zł* (Poprzednia najniższa cena 5 599,00 zł*)
Płaszcz damski Shearling z jagnięcej skóry - EB-04 Szary
Jesli szukasz unikatowej, doskonałej jakości odzieży, to mamy dla Ciebie doskonałą propozycję. Piękny, ekstrawagancki płaszcz damski, który zachwyca swoją wyjątkowością i komfortem użytkowania! Wyjątkowy, ekskluzywny płaszcz damski, wykonany z przytulnej skóry jagnięcej, zapewnia maksymalny komfort i modny wygląd. Przyciąga wzrok aksamitnym runem owczym w szarym kolorze. Unikalny, kontrastowy wzór liter sprawia, że wyróżnia się na tle innych kożuchów. Płaszcz posiada ukrytą plisę z zatrzaskami oraz dwie, dyskretnie wszyte kieszenie boczne. Wykonany ręcznie przez nasze zdolne krawcowe z dbałością o wszystkie detale. Modny element garderoby, który pasuje zarówno do casualowych jak i bardziej eleganckich stylizacji. Zwróć uwagę na informacje o rozmiarze przy dokonywaniu zakupu!   Naturalny produkt najwyższej klasy!
5 975,00 zł*
20 %
Płaszcz kożuchowy damski Shearling z jagnięcej skóry - ED-03 Brązowy
Jesli szukasz unikatowej, doskonałej jakości odzieży, to mamy dla Ciebie doskonałą propozycję. Piękny, ekstrawagancki płaszcz damski, który zachwyca swoją wyjątkowością i komfortem użytkowania! Wyjątkowy, ekskluzywny płaszcz damski, wykonany z przytulnej skóry jagnięcej, zapewnia maksymalny komfort i modny wygląd. Przyciąga wzrok aksamitnym runem owczym w szarych i białych odcieniach kolorystycznych. Unikalny, kontrastowy wzór liter sprawia, że wyróżnia się na tle innych kożuchów. Płaszcz posiada ukrytą plisę z zatrzaskami oraz dwie, dyskretnie wszyte kieszenie boczne. Wykonany ręcznie przez nasze zdolne krawcowe z dbałością o wszystkie detale. Modny element garderoby, który pasuje zarówno do casualowych jak i bardziej eleganckich stylizacji. Zwróć uwagę na informacje o rozmiarze przy dokonywaniu zakupu!   Naturalny produkt najwyższej klasy!
3 439,00 zł* 4 299,00 zł* (Poprzednia najniższa cena 4 299,00 zł*)
20 %
Płaszcz kożuchowy damski Shearling ze skóry jagnięcej z kołnierzem - VO-03 Czarny
Wyjątkowy, uszyty z ciepłego i przytulnego shearlingu płaszcz damski, to propozycja dla Pań gustujących w wyjątkowej odzieży. Naturalne materiały i doskonała jakość szycia, zapewniają udaną inwestycję na długie lata. Luksusowy płaszcz damski, wykonany z przytulnej skóry owczej, pochodzącej z bawarskich hodowli. Zapewnia najwyższy poziom komfortu noszenia oraz przyjemne ciepło. Skóra jagnięca z przystrzyżonym, aksamitnym runem w połączeniu ze skórą nappa i kędzierzawym futrem na kołnierzu, tworzą niezwykłe połączenie. Płaszcz posiada zamek z przodu z plisą z zatrzaskami oraz dwie zamykane kieszenie. Skórzany sznurek umożliwia dopasowanie płaszcza w pasie. Nowoczesny, ręcznie uszyty płaszcz, pozwala na tworzenie wielu eleganckich oraz bardziej casualowych stylizacji. Zwróć uwagę na informacje o rozmiarze przy zakupach!   Naturalny produkt najwyższej klasy!
2 959,00 zł* 3 699,00 zł* (Poprzednia najniższa cena 3 699,00 zł*)
Płaszcz kożuchowy damski ze skóry jagnięcej z kapturem - OLIVIA Antracyt
Styl i komfort w jednym. Piękny, ciepły płaszcz kożuchowy damski, wykonany z najlepszych naturalnych materiałów specjalnie dla Ciebie! Ponadczasowy, wysokiej jakości płaszcz damski OLIVIA, wykonany z miękkiej skóry jagnięcej merynosów. Kożuch zapewnia stałe, równomierne ciepło, nawet podczas silnych mrozów. Kaptur z kontrastowym obszyciem nadaje modnego wyglądu, jednocześnie zapewniając ochronę przed wiatrem i deszczem. Gęsta skóra jagnięca pięknie mieni się różnymi odcieniami szarości. Płaszcz posiada dwukierunkowy zamek oraz dwie boczne kieszenie. Rękawy można podwijać, dostosowując ich długość do ramienia. Zwróć uwagę na tabelę rozmiarów przy dokonywaniu zakupów!   Naturalny produkt najwyższej klasy!
3 699,00 zł*
Płaszcz kożuchowy ze skóry jagnięcej Toscana z kapturem - VOT626
Szykowny damski płaszcz ze skóry jagnięcej wykonany z wysokiej jakości skóry jagnięcej Toscana i zamszu Przytulna, jedwabista skóra jagnięca Toscana zapewnia przyjemne, stałe ciepło Nowoczesny krójZamek błyskawiczny z przodu, dwie kieszenie zapinane na zamek, boczne zamki błyskawiczne dla większej swobody ruchówKońce rękawów można w razie potrzeby podwinąć, dzięki czemu można je indywidualnie dopasować do długości ramieniaZwróć uwagę na informacje o rozmiarze! Naturalny produkt najwyższej klasy!
3 799,00 zł*
20 %
%
Płaszcz kożuchowy ze skóry jagnięcej Toscana z obszernym kapturem - VOT802
Szykowny damski płaszcz ze skóry jagnięcej wykonany z wysokiej jakości skóry jagnięcej Toscana i skóry nappa Przytulna, jedwabista skóra jagnięca Toscana zapewnia przyjemne, stałe ciepło Nowoczesny krój, wygodny w noszeniuZamek błyskawiczny z przodu, dwie kieszenie boczne, jedna kieszeń na piersi z zamkiem błyskawicznymKońce rękawów można w razie potrzeby podwinąć, dzięki czemu można je indywidualnie dopasować do długości ramieniaZwróć uwagę na informacje o rozmiarze! Naturalny produkt najwyższej klasy!
4 479,00 zł* 5 599,00 zł* (Poprzednia najniższa cena 5 599,00 zł*)
20 %
Płaszcz kożuchowy ze skóry jagnięcej Toscana z obszernym kapturem - VOT820 Szary
Elegancki damski płaszcz z wysokiej jakości skóry jagnięcej Toscana z kapturem Przytulna, jedwabista skóra jagnięca Toscana zapewnia przyjemne, stałe ciepło. Miękki zamsz i dopasowany krój podkreślający figurę Zapięcie z przodu na pięć guzików, dwie kieszenie boczne z zamkiem błyskawicznym Końce rękawów można w razie potrzeby podwinąć, dzięki czemu można je indywidualnie dopasować do długości ramieniaZwróć uwagę na informacje o rozmiarze! Naturalny produkt najwyższej klasy!
4 479,00 zł* 5 599,00 zł* (Poprzednia najniższa cena 5 599,00 zł*)
Płaszcz kożuchowy ze skóry owczej z kapturem - KATE
Jeśli szukasz pięknego i komfortowego płaszcza kożychowego najwyższej jakości, to mamy dla Ciebie doskonałej jakości produkt! Zachwycający wykonaniem i puszystą skórą jagnięcą płaszcz, który poleca 100% naszych klientek. Wysokiej jakości płaszcz zimowy Kate, wykonany ze skóry jagnięcej merynosów pochodzących z bawarskich hodowli owiec. Gęste, puszyste futro utrzymuje prawidłową temperaturę, nie przegrzewając ciała. Doskonałej jakości materiały oraz precyzyjne ręczne szycie, gwarantują komfort noszenia oraz wytrzymałość. Obszerny kaptur tworzy dodatkową ochronę przed wiatrem i mrozem. Elegancka, uniwersalna kolorystyka sprawia, że płaszcz pasuje do wielu modnych stylizacji. Impregnowana skóra welurowa jest wyjątkowo przytulna i doskonale dopasowuje się do sylwetki. Płaszcz posiada dwustronny zamek błyskawiczny oraz dwie praktyczne kieszenie boczne. Gwarantujemy, że zakup naszej odzieży to najlepsza inwestycja na długie lata! Proszę zwrócić uwagę na tabelę rozmiarów przy dokonywaniu zakupu!   Naturalny produkt najwyższej klasy!
Kolor
2 769,00 zł*
Płaszcz z kapturem kożuchowy ze skóry jagnięcej - KOLEK
Klasyczny i nigdy nie wychodzący z mody płaszcz KOLEK, wykonany z gęstej i miękkiej skóry jagnięcej bawarskich merynosów. Kożuch zapewnia doskonały komfort termiczny, nawet w najzimniejsze dni. Wysokiej jakości materiały naturalne oraz ręczne wykonanie zapewnia wysoki komfort noszenia i niezwykłą wygodę. Skóra w pięknym kolorze z kontrastowym futrzanym obszyciem sprawia, że płaszcz doskonale pasuje do każdej stylizacji. Delikatny welur po zewnętrznej stronie jest zaimpregnowany. Płaszcz posiada cztery guziki z przodu, dwie kieszenie boczne oraz kaptur. Nasza rodzinna firma gwarantuje najwyższą jakość, abyś mógła cieszyć się płaszczem przez długie lata. Proszę zwrócić uwagę na tabelę rozmiarów przy dokonywaniu zakupu!   Naturalny produkt najwyższej klasy!
Kolor
3 129,00 zł*

Gwiazdy w naszych kurtkach

Czytaj na naszym blogu

eliza_gwiazda_koc_kaszmirowy_hollert

Jeśli szukasz doskonałego dodatku do swojego wnętrza, którego nie tylko użyjesz podczas zimowych wieczorów, ale także wykorzystasz jako element dekoracyjny, to koc wełniany marki Hollert to idealne rozwiązanie.

Polecamy rówież

Baran z drewna i skóry owczej - PAUL BIAŁY MODEL 41
Ozdobny baranek wykonany z litego drewna i przytulnej owczej skóry. Wykonany ręcznie przez rzeźbiarza, co sprawia że jest absolutnie wyjątkowy! Cudowny jako dodatek wystrojów wnętrz nie tylko tych domowych, ale również w karczmach czy restauracjach. Może służyć jako siedzisko, podnóżek lub po prostu dekoracja. Do tworzenia używane są tylko naturalne materiały, takie jak drewno bukowe lub sosnowe oraz prawdziwa skóra owcza. Wymiary: długość: 85-90 cm szerokość: 45-50 cm wysokość: 67-70 cm Naturalny produkt najwyższej klasy!
749,00 zł*
Mata do jogi wykonana ze skóry garbowanej medycznie -różne rozmiary
100% skóra Merino z niemieckich owczarni, garbowana medycznie Bardzo gęste i przytulnie miękkie futro dopasowuje się indywidualnie do ciała - zapewniając zdrowe, niebiańskie uczucie Gruba wełna zmniejsza nacisk, ciało jest skutecznie zrelaksowane, co znacznie zmniejsza stres i problemy ze snem Idealna baza do ćwiczeń jogi i medytacji. Antypoślizgowe, izolujące i regulujące wilgoć Dzięki garbowaniu medycznemu (garbowanie Relugan) skórki można prać w temperaturze 30 stopni. Instrukcje pielęgnacyjne są dołączone do każdego futra Długość włosia ok. 3-4 cm (strzyżona)
2 290,00 zł*
Baran z drewna i skóry owczej - PAUL M BRĄZOWY MODEL 80
Baran wykonany z litego drewna i przytulnej skóry jagnięcej merynosów w kolorze brązowym Ręcznie wykonany przez snycerza, ten baran jest absolutnie wyjątkowy! Czy to jako podnóżek, czy po prostu jako dekoracja. Przyciąga wzrok w każdym pomieszczeniu! Do produkcji użyto wyłącznie naturalnych materiałów, takich jak drewno bukowe lub sosnowe oraz prawdziwa skóra owcza. Wymiary: Długość: 55-60 cm Szerokość: 35-40 cm Wysokość: 50-55 cm Naturalny produkt najwyższej klasy!
399,00 zł*
Baran z drewna i skóry owczej - PAUL XXL MODEL 66 Brązowy
Duży baran Paul wykonany z litego drewna i przytulnej skóry jagnięcej merynosów Wykonany ręcznie przez snycerza, ten baran jest absolutnie wyjątkowy! Jako siedzisko, podnóżek lub po prostu dekoracja. Przyciąga wzrok w każdym pomieszczeniu! Do produkcji użyto wyłącznie naturalnych materiałów, takich jak drewno bukowe lub sosnowe oraz prawdziwa skóra owcza. Wymiary: Długość: 75 cm Szerokość: 30 cm Wysokość: 60 cm Naturalny produkt najwyższej klasy!
749,00 zł*
Baran z drewna i skóry owczej - XXL PAUL MODEL 93
Duży baran Paul wykonany z litego drewna i przytulnej skóry jagnięcej w kolorze waniliowym Wykonany ręcznie przez snycerza, ten baranek jest absolutnie wyjątkowy! Może służyć jako siedzisko, podnóżek lub po prostu dekoracja. Przyciąga wzrok w każdym pomieszczeniu! Użyto wyłącznie naturalnych materiałów, takich jak drewno bukowe lub sosnowe i prawdziwa owcza skóra. Wymiary: Długość: 85-90 cm Szerokość: 45-50 cm Wysokość: 67-70 cm Naturalny produkt najwyższej klasy!
749,00 zł*
Baran z drewna i skóry owczej - PAUL BIAŁY MODEL 50
Ozdobny baranek wykonany z litego drewna i przytulnej owczej skóry. Wykonany ręcznie przez rzeźbiarza, co sprawia że jest absolutnie wyjątkowy! Cudowny jako dodatek wystrojów wnętrz nie tylko tych domowych, ale również w karczmach czy restauracjach. Może służyć jako siedzisko, podnóżek lub po prostu dekoracja. Do tworzenia używane są tylko naturalne materiały, takie jak drewno bukowe lub sosnowe oraz prawdziwa skóra owcza. Dostępne w rozmiarach: Rozmiar S Wymiary: Długość: 35-40 cm Szerokość: 20-25 cm Wysokość: 25-30 cm Rozmiar M Wymiary: Długość: 45-50 cm Szerokość: 25-30 cm Wysokość: 40-45 cm Rozmiar L Wymiary: Długość: 55-60 cm Szerokość: 35-40 cm Wysokość: 50-55 cm Rozmiar XL wymiary: długość: 85-90 cm szerokość: 45-50 cm wysokość: 67-70 cm   Naturalny produkt najwyższej klasy!
199,00 zł*
Baran z drewna i skóry owczej - PAUL BRĄZOWY MODEL 26
Ozdobny baranek wykonany z litego drewna i przytulnej owczej skóry.Wykonany ręcznie przez rzeźbiarza, co sprawia że jest absolutnie wyjątkowy!Cudowny jako dodatek wystrojów wnętrz nie tylko tych domowych, ale również w karczmach czy restauracjach.Może służyć jako siedzisko, podnóżek lub po prostu dekoracja.Do tworzenia używane są tylko naturalne materiały, takie jak drewno bukowe lub sosnowe oraz prawdziwa skóra owcza.Wymiary: długość: 85-90 cm szerokość: 45-50 cm wysokość: 67-70 cm Naturalny produkt najwyższej klasy!
749,00 zł*
Baran z drewna i skóry owczej - PAUL BRĄZOWY MODEL 55
Ozdobny baran wykonany z litego drewna i przytulnej owczej skóry marki Hollert. Wykonany ręcznie przez rzeźbiarza, co sprawia że jest absolutnie wyjątkowy! Może służyć jako siedzisko, podnóżek lub po prostu dekoracja. Do tworzenia używane są tylko naturalne materiały, takie jak drewno bukowe lub sosnowe oraz prawdziwa skóra owcza. Wymiary: Długość: 35-40 cm Szerokość: 20-25 cm Wysokość: 25-30 cm   Naturalny produkt najwyższej klasy!
199,00 zł*
Baran z drewna i skóry owczej - PAUL M MODEL 88
Baran wykonany z litego drewna i przytulnej islandzkiej skóry jagnięcej Stracciatella. Wykonany ręcznie przez snycerza, ten baran jest absolutnie wyjątkowy! Może służyć jako podnóżek lub po prostu jako dekoracja.Przyciąga wzrok w każdym pomieszczeniu! Do produkcji użyto wyłącznie naturalnych materiałów, takich jak drewno bukowe lub sosnowe oraz prawdziwa skóra owcza. Wymiary: Długość: 55-60 cm Szerokość: 35-40 cm Wysokość: 50-55 cm Naturalny produkt najwyższej klasy!
399,00 zł*
Baran z drewna i skóry owczej - PAUL S BRĄZOWY MODEL 73
Owca wykonana z litego drewna i przytulnej islandzkiej skóry jagnięcej w kolorze brązowym Ręcznie wykonana przez rzeźbiarza, ta owca jest absolutnie wyjątkowa! Absolutnie przyciąga wzrok jako dekoracja w każdym pomieszczeniu! Do produkcji użyto wyłącznie naturalnych materiałów, takich jak drewno bukowe lub sosnowe oraz prawdziwa skóra owcza Wymiary: Długość: 35-40 cm Szerokość: 20-25 cm Wysokość: 25-30 cm Naturalny produkt najwyższej klasy!
749,00 zł*

Płaszcz damski ze skóry owczej - miłość od pierwszego założenia

Jeśli od dawna marzysz o zakupie wysokiej jakości kożucha owczego, nie zwlekaj i skorzystaj z okazji. Płaszcz damski ze skóry owczej można doskonale połączyć z każdym innym ubraniem. Pozwala to na stworzenie pięknej stylizacji na każdą okazję. Przed sprzedażą wszystkie nasze kurtki i płaszcze przechodzą dokładną kontrolę jakości, ponieważ zadowolenie klientów to nasz priorytet. By się o tym przekonać, możesz dokładnie przyjrzeć się każdemu produktowi z naszego asortymentu. Już teraz jesteśmy przekonani, że idealnie trafimy w Twój gust. 
Płaszcz damski ze skóry owczej przyciąga wzrok W naszym sklepie internetowym znajdziesz płaszcz, który z pewnością skupi na sobie spojrzenia innych. Nic ma się co dziwić, w końcu każdy model z naszej oferty jest oryginalny i niezwykle stylowy.
Przy właściwej pielęgnacji płaszcz ze skóry owczej będzie służył Ci przez wiele lat. Dlatego w kwestii czyszczenia prosimy o zachowanie ostrożności i nieeksperymentowanie. Jeśli nie wiesz, w jaki sposób wyczyścić swój płaszcz, najlepiej zanieś go do profesjonalnej pralni.