Filtry
Ekologiczna skóra owcza - STRACCIATELLA
Jeśli marzysz o przytulnym wystroju swojego domu, to mamy dla Ciebie wspaniałą ofertę. Naturalna, puszysta skóra owcza stracciatella nie tylko przepięknie się prezentuje w każdym wnętrzu, ale również ma właściwości prozdrowotne! Prawdziwa, naturalna skóra owcza merynosów, pochodzących z bawarskich owczarni. Ręczna selekcja i rzemieślnicza obróbka zapewniają wysoką jakość produktu. Ekologicznie garbowana (garbowanie ałunem). Skóra nie jest barwiona ani bielona, dzięki czemu nie zawiera szkodliwych substancji. Dotyk miękkiego owczego futra działa relaksująco na nasz organizm, sprawiając, że wypoczynek jest bardziej efektywny. Stylowy dodatek do każdego wnętrza jako narzuta, dywan lub dekoracja przed kominkiem. Naturalne właściwości termoregulacyjne zapewniają przyjemne chłodzenie latem i przyjemne ciepło w zimne dni. Zawartość lanoliny we włosiu powoduje silne działanie antybakteryjne, plamoodporne oraz przeciwalergiczne hamując namnażanie się roztoczy. Gęste futro dostosowuje się do kształtu ciała rozładowując napięcie mięśniowe, poprawiając krążenie krwi i łagodząc stres. Skóra jest bardzo elastyczna, trwała i odporna na rozdarcia. Ze względu na ekologiczne garbowanie skóra jagnięca nie nadaje się do prania. Regularne wytrzepywanie, wyczesywanie, delikatne odkurzanie i wietrzenie wystarczą, by zachować ją w pięknym stanie. Długość włosia ok. 3,5-7 cm. Cudowny dar natury, którym będziesz się cieszyć przez długi czas!Informację o tym jak mierzymy nasze skóry znajdziesz w zakładce "Jak mierzyć produkty" Idealnie sprawdzi się jako: Narzuta na łóżko, sofę, fotel samochodowy, huśtawkę ogrodową lub ławkę. Dekoracja, bieżnik, dywan, mata do siedzenia itp. Doskonały pomysł na prezent! Przed dokonaniem zakupu sprawdź informację o tym jak mierzymy nasze skóry!
279,00 zł*
Ekologiczna skóra owcza - SZAMPAŃSKA
Jeśli marzysz o przytulnym wystroju swojego domu, to mamy dla Ciebie wspaniałą ofertę. Naturalna, puszysta skóra owcza nie tylko przepięknie się prezentuje w każdym wnętrzu, ale również ma właściwości prozdrowotne! Prawdziwa, ekologiczna skóra owcza merynosów, pochodzących z bawarskich owczarni. Ręczna selekcja i rzemieślnicza obróbka zapewniają wysoką jakość produktu. Ekologicznie garbowana (garbowanie ałunem). Skóra nie jest barwiona ani bielona, dzięki czemu nie zawiera szkodliwych substancji. Dotyk miękkiego owczego futra działa relaksująco na nasz organizm, sprawiając, że wypoczynek jest bardziej efektywny. Stylowy dodatek do każdego wnętrza jako narzuta, dywan lub dekoracja przed kominkiem. Naturalne właściwości termoregulacyjne zapewniają przyjemne chłodzenie latem i przyjemne ciepło w zimne dni. Zawartość lanoliny we włosiu powoduje silne działanie antybakteryjne, plamoodporne oraz przeciwalergiczne hamując namnażanie się roztoczy. Gęste futro dostosowuje się do kształtu ciała rozładowując napięcie mięśniowe, poprawiając krążenie krwi i łagodząc stres. Skóra jest bardzo elastyczna, trwała i odporna na rozdarcia. Ze względu na ekologiczne garbowanie skóra jagnięca nie nadaje się do prania. Regularne wytrzepywanie, wyczesywanie, delikatne odkurzanie i wietrzenie wystarczą, by zachować ją w pięknym stanie. Cudowny dar natury, którym będziesz się cieszyć przez długi czas! Idealnie sprawdzi się jako: Narzuta na łóżko, sofę, fotel samochodowy, huśtawkę ogrodową lub ławkę. Dekoracja, bieżnik, dywan, mata do siedzenia itp. Doskonały pomysł na prezent!Przed dokonaniem zakupu sprawdź informację o tym jak mierzymy nasze skóry!
549,00 zł*
Florapell - ekologiczny nawóz z wełny owczej 25kg
UNIWERSALNY NAWÓZ - Czy to dla ogrodników działkowych, miłośników kwiatów czy rolnictwa ekologicznego: granulat z wełny owczej to idealny nawóz do warzyw, owoców, roślin domowych i ogrodowych.IDEALNE ZAOPATRZENIE - Ekologiczny nawóz składa się w 100% z naturalnej wełny owczej i zawiera udział składników odżywczych azotu i potasu.DŁUGOTRWAŁY EFEKT - Naturalne właściwości nawozowe wełny są uwalniane przez naszą technologię przetwarzania w taki sposób, że wszystkie składniki odżywcze mogą być pobierane bezpośrednio przez rośliny. Działają nawet do 10 miesięcy!PRZYJAZNY ŚRODOWISKU – Florapell to produkt przyjazny dla środowiska, który powstał podczas kilkuletniej współpracy z Uniwersytetem Humboldta i spełnia surowe wytyczne UE dotyczące nawozów ekologicznych.CZYSTA WITALNOŚĆ - FloraPell to zrównoważone, naturalne zaopatrzenie Twoich roślin, wolne od chemicznych dodatków. Dzięki tworzeniu się próchnicy i spulchnianiu gleby poprzez efekt pęcznienia, długoterminowo i pozytywnie wpływa na biologię gleby.Składniki i właściwości: Azot ogólny: 10 - 12% N Tlenek Potasu: 4 - 6% K2O Siarka ogólna: 1,8 2% S Pięciotlenek fosforu: 0,15 - 0,17% P2O5 Tlenek Magnezu: 0,05% MgO Substancja organiczna ok. 85% oTS pH: około 8,8 Waga: 25 kg
415,00 zł*
Islandzka skóra jagnięca - CZARNA
Naturalna, prawdziwa, wysokiej jakości islandzka skóra jagnięca marki Hollert. Wyselekcjonowana ręcznie i fachowo przycięta do odpowiedniego kształtu. Ekologicznie garbowana (garbowanie ałunowe). Skóra nie jest bielona, dzięki czemu jest wolna od szkodliwych substancji. Islandzkie futro jako dekoracja prezentuje się bardzo luksusowo, dzięki długiemu włosiu ok. 10-15 cm. Niezależnie od użytowania: jako narzuta czy dywan - przyciąga wzrok w każdym pomieszczeniu. Zdolności termoregulacyjne zapewniają przyjemne chłodzenie latem i ciepło zimą. Lanolina zawarta w owczej skórze, zapobiega powstawaniu plam i ułatwia czyszczenie. Właściwości przeciwbakteryjne i antyalergiczne zapewniają bezpieczne użytkowanie. Skóra jest bardzo elastyczna, wytrzymała i odporna na uszkodzenia. Ze względu na ekologiczne garbowanie skóra Islandzka nie nadaje się do prania. Pielęgnacja polega na regularnym potrząsaniu, szczotkowaniu, odkurzaniu i wentylacji. Skóra owcza jest bardzo popularna jako prezent. Wyjątkowy dar od natury, którym będziesz się cieszyć przez długi czas! Przed dokonaniem zakupu sprawdź informację o tym jak mierzymy nasze skóry!
159,00 zł*
Islandzka skóra jagnięca - STRACCIATELLA
Jeśli szukasz naturalnej skóry owczej, która pięknie ozdobi wnętrze Twojego domu, nie mogłeś lepiej trafić. Cudownie puszyste skóry islandzkie zachwycają i nadają przytulności we wszystkich aranżacjach i pomieszczeniach. Co sprawia, że skóra owcza islandzka jest tak niezwykła? Prawdziwe, wysokiej jakości skóry jagnięce islandzkie z farbowanymi końcówkami. Wyselekcjonowane ręcznie i fachowo przycięte do odpowiedniego kształtu. Ekologicznie garbowane (garbowanie ałunowe). Skóry nie są bielone, dlatego są wolne od szkodliwych substancji. Długie włosie ok. 10-15 cm sprawia, że islandzkie futra jako dekoracja prezentują się bardzo luksusowo. Niezależnie od użytkowania: jako narzuta czy dywan - przyciągają wzrok w każdym pomieszczeniu. Zdolności termoregulacyjne zapewniają przyjemne chłodzenie latem i ciepło zimą. Lanolina zawarta w owczej skórze, zapobiega powstawaniu plam i ułatwia czyszczenie. Właściwości przeciwbakteryjne i antyalergiczne zapewniają bezpieczne użytkowanie. Skóry są bardzo elastyczne, wytrzymałe i odporne na uszkodzenia. Ze względu na ekologiczne garbowanie skóry Islandzkie nie nadają się do prania. Pielęgnacja polega na regularnym potrząsaniu, szczotkowaniu, odkurzaniu i wentylacji. Skóry owcze są bardzo popularne jako prezent. Wyjątkowy dar od natury, którym będziesz się cieszyć przez długi czas! Idealnie sprawdza się jako:     Narzuta na łóżko, kanapę, huśtawkę ogrodową i ławę.     Dekoracja, chodnik, dywan, podkładka na siedzenia itp.Przed dokonaniem zakupu sprawdź informację o tym jak mierzymy nasze skóry!
159,00 zł*
Islandzka skóra jagnięca - SZAMPAŃSKA
Naturalna, prawdziwa, wysokiej jakości islandzka skóra jagnięca. Wyselekcjonowana ręcznie i fachowo przycięta do odpowiedniego kształtu. Ekologicznie garbowana (garbowanie ałunowe). Skóra nie jest bielona, dzięki czemu jest wolna od szkodliwych substancji. Długie włosie ok. 10-15 cm sprawia, że islandzkie futro jako dekoracja prezentuje się bardzo luksusowo. Niezależnie od użytowania: jako narzuta czy dywan - przyciąga wzrok w każdym pomieszczeniu. Zdolności termoregulacyjne zapewniają przyjemne chłodzenie latem i ciepło zimą. Lanolina zawarta w owczej skórze zapobiega powstawaniu plam i ułatwia czyszczenie. Właściwości przeciwbakteryjne i antyalergiczne zapewniają bezpieczne użytkowanie. Skóra jest bardzo elastyczna, wytrzymała i odporna na uszkodzenia. Ze względu na ekologiczne garbowanie skóra Islandzka nie nadaje się do prania. Pielęgnacja polega na regularnym potrząsaniu, szczotkowaniu, odkurzaniu i wentylacji. Skóra owcza jest bardzo popularna jako prezent. Wyjątkowy dar od natury, którym będziesz się cieszyć przez długi czas!Przed dokonaniem zakupu sprawdź informację o tym jak mierzymy nasze skóry!
199,00 zł*
Islandzka skóra owcza - NAKRAPIANA
Prawdziwa, w pełni naturalna skóra jagnięca islandzka z merynosów. Wyselekcjonowana i fachowo ręcznie przycięta do odpowiedniego kształtu. Ekologiczne garbowana (garbowanie ałunowe). Skóra nie jest chemicznie bielona, dzięki czemu jest wolna od szkodliwych substancji. Bezwonna i absolutnie łatwa w pielęgnacji, wystarczy regularne potrząsanie, lekkie odkurzanie i wentylacja, aby zachować jej urodę. Zdolności termoregulacyjne zapewniają przyjemne chłodzenie latem i ciepło zimą. Lanolina zawarta w owczej skórze, zapobiega powstawaniu plam i ułatwia czyszczenie. Piękne łaciate futro nada przytulności wnętrzu. Skóra jest bardzo elastyczna, wytrzymała i odporna na rozdarcie. Długość włosia to około 3,5-7 cm. Idealnie sprawdza się jako: Narzuta na łóżko, kanapę, fotelik samochodowy czy huśtawkę ogrodową. Dekoracja przed kominkiem lub dywan przed sofą. Przed dokonaniem zakupu sprawdź informację o tym jak mierzymy nasze skóry!
159,00 zł*
Islandzka skóra owcza jagnięca - BIAŁA
Naturalna, prawdziwa, wysokiej jakości islandzka skóra jagnięca marki Hollert. Wyselekcjonowana ręcznie i fachowo przycięta do odpowiedniego kształtu. Ekologicznie garbowana (garbowanie ałunowe). Skóra nie jest bielona, dzięki czemu jest wolna od szkodliwych substancji. Islandzkie futro jako dekoracja prezentuje się bardzo luksusowo, dzięki długiemu włosiu ok. 10-15 cm. Niezależnie od użytkowania: jako narzuta czy dywan - przyciąga wzrok w każdym pomieszczeniu. Zdolności termoregulacyjne zapewniają przyjemne chłodzenie latem i ciepło zimą. Lanolina zawarta w owczej skórze, zapobiega powstawaniu plam i ułatwia czyszczenie. Właściwości przeciwbakteryjne i antyalergiczne zapewniają bezpieczne użytkowanie. Skóra jest bardzo elastyczna, wytrzymała i odporna na uszkodzenia. Ze względu na ekologiczne garbowanie skóra Islandzka nie nadaje się do prania. Pielęgnacja polega na regularnym potrząsaniu, szczotkowaniu, odkurzaniu i wentylacji. Skóra owcza jest bardzo popularna jako prezent. Wyjątkowy dar od natury, którym będziesz się cieszyć przez długi czas!Przed dokonaniem zakupu sprawdź informację o tym jak mierzymy nasze skóry!
119,00 zł*
Medyczna skóra owcza - RELUGAN
W pełni naturalna, prozdrowotna, gęsta i puszysta skóra owcza, która zachwyca zarówno wyglądem jak i swoimi właściwościami. Podaruj sobie ten niezwykły dar natury i poczuj jak cudownie potrafi zrelaksować ciało i umysł! Prawdziwa, puszysta i gęsta skóra owcza merynosów, pochodząca z najlepszych niemieckich hodowli. Garbowana medycznie, nie zawierająca żadnych szkodliwych substancji. Wysoka zawartość lanoliny sprawia, że jest antybakteryjna, bezpieczna dla alergików oraz zapobiega namnażaniu się roztoczy. Grube i miękkie futro owcze idealnie dopasowuje się do kształtu ciała, dlatego jest zalecana jako podkładka do spania. Naturalne właściwości prozdrowotne pomagają w przypadkach bezsenności, zespołach bólowych pleców oraz reumatycznych. Zdolności termoregulacyjne utrzmują prawidłową temperaturę ciała zarówno w zimie jak i w lecie, jednocześnie pochłaniając wilgoć i uwalniając ją do otoczenia. Ze względu na garbowanie lecznicze (garbowanie reluganowe), skóry można prać w 30°C. Instrukcja pielęgnacji jest dołączona do każdego produktu. W 100% naturalna skóra owcza, sprawdzi się jako narzuta na fotel, łóżko czy kanapę. Niezwykły dar natury, którego nie może zabraknąć w Twoim domu. Długość włosia ok. 3-4 cm (strzyżone).Przed dokonaniem zakupu sprawdź informację o tym jak mierzymy nasze skóry!
249,00 zł*
Miękka szczotka do skór owczych
Stabilna szczotka do delikatnej pielęgnacji skór jagnięcych i owczych. Uchwyt i głowa wykonane są z naturalnego drewna. Regularne czesanie futra pozwala zachować jego piękny wygląd i miękkość. Zakrzywione włosie z miękkiego metalu z zabezpieczonymi końcami, pozwala na delikatne rozczesywanie włosia, bez szarpania. Wymiary: 10 x 18 cm Oryginalny produkt firmy TRIXIE.
30,00 zł*
PŁYN DO PRANIA wełny i skór owczych 250ml
Ekologiczny detergent do czyszczenia skór owczych, wełny, jedwabiu oraz futra, nadających się do prania. Wszystkie wyroby należy prać w temperaturze 30°C, dotyczy to także prania ręcznego. Zawartośc lanoliny sprawia, że środek ma działanie nawilżające, co pozwala na zachowanie miękkości i delikatności materiałów. Niezwykle wydajny, stworzony tylko z naturalnych składników. Należy przestrzegać wskazówek producenta umieszczonych na opakowaniu. Ważne informacje Produkt ekologiczny, zgodny z wytycznymi Niemieckiego Stowarzyszenia Ochrony Zwierząt. Nie zawiera oleju palmowego oraz składników petrochemicznych. Wykonany z surowców odnawialnych oraz lanoliny. Uwaga! Używaj tylko do skór i futer nadających się do prania! Pierz w niskich temperaturach ręcznie lub w pralce załadowanej do pełna!     Naturalny produkt najwyższej klasy!
39,00 zł*
PREMIUM Nowozelandzka Skóra Jagnięca - Bahama Sand
Nowozelandzkie skóry jagnięce słyną z najwyższej jakości i pięknego wyglądu. Są wykonane z najlepszych skór i oferują szereg korzyści.Jedną z głównych zalet nowozelandzkich skór jagnięcych jest ich miękkość i elastyczność. Są one niezwykle luksusowe i doskonale nadają się do wykorzystania jako podkładki na krzesła, dywaniki lub poduszki na kanapę. Nowozelandzkie skóry jagnięce są również niezwykle trwałe i wytrzymałe. Zachowują swój kształt i kolor nawet po latach użytkowania i dlatego są opłacalną inwestycją. Kolejną zaletą skór naturalnych jest ich izolacja termiczna. Zapewniają one przyjemne ciepło zimą i przyjemny chłód latem. Oprócz swojej funkcjonalności, skóry jagnięce przyciągają wzrok w każdym pomieszczeniu. Ich elegancki i ponadczasowy design nadaje każdemu salonowi przytulną i stylową atmosferę. Podsumowując, jest to wspaniały dodatek do każdego domu. Są wszechstronne, trwałe, ciepłe i estetyczne. Podaruj sobie odrobinę luksusu z prawdziwą nowozelandzką skórą jagnięcą!Długość włosia: 5-8 cm
329,00 zł*
PREMIUM Nowozelandzka Skóra Jagnięca - Jasnoróżowa
Nowozelandzkie skóry jagnięce słyną z najwyższej jakości i pięknego wyglądu. Są wykonane z najlepszych skór i oferują szereg korzyści.Jedną z głównych zalet nowozelandzkich skór jagnięcych jest ich miękkość i elastyczność. Są one niezwykle luksusowe i doskonale nadają się do wykorzystania jako podkładki na krzesła, dywaniki lub poduszki na kanapę. Nowozelandzkie skóry jagnięce są również niezwykle trwałe i wytrzymałe. Zachowują swój kształt i kolor nawet po latach użytkowania i dlatego są opłacalną inwestycją. Kolejną zaletą skór naturalnych jest ich izolacja termiczna. Zapewniają one przyjemne ciepło zimą i przyjemny chłód latem. Oprócz swojej funkcjonalności, skóry jagnięce przyciągają wzrok w każdym pomieszczeniu. Ich elegancki i ponadczasowy design nadaje każdemu salonowi przytulną i stylową atmosferę. Podsumowując, jest to wspaniały dodatek do każdego domu. Są wszechstronne, trwałe, ciepłe i estetyczne. Podaruj sobie odrobinę luksusu z prawdziwą nowozelandzką skórą jagnięcą!Długość włosia: 5-8 cm
329,00 zł*
PREMIUM Nowozelandzka Skóra Jagnięca - Lawendowa
Nowozelandzkie skóry jagnięce słyną z najwyższej jakości i pięknego wyglądu. Są wykonane z najlepszych skór i oferują szereg korzyści.Jedną z głównych zalet nowozelandzkich skór jagnięcych jest ich miękkość i elastyczność. Są one niezwykle luksusowe i doskonale nadają się do wykorzystania jako podkładki na krzesła, dywaniki lub poduszki na kanapę. Nowozelandzkie skóry jagnięce są również niezwykle trwałe i wytrzymałe. Zachowują swój kształt i kolor nawet po latach użytkowania i dlatego są opłacalną inwestycją. Kolejną zaletą skór naturalnych jest ich izolacja termiczna. Zapewniają one przyjemne ciepło zimą i przyjemny chłód latem. Oprócz swojej funkcjonalności, skóry jagnięce przyciągają wzrok w każdym pomieszczeniu. Ich elegancki i ponadczasowy design nadaje każdemu salonowi przytulną i stylową atmosferę. Podsumowując, jest to wspaniały dodatek do każdego domu. Są wszechstronne, trwałe, ciepłe i estetyczne. Podaruj sobie odrobinę luksusu z prawdziwą nowozelandzką skórą jagnięcą!Długość włosia: 5-8 cm
329,00 zł*
PREMIUM Nowozelandzka Skóra Jagnięca - Liliowa
Nowozelandzkie skóry jagnięce słyną z najwyższej jakości i pięknego wyglądu. Są wykonane z najlepszych skór i oferują szereg korzyści.Jedną z głównych zalet nowozelandzkich skór jagnięcych jest ich miękkość i elastyczność. Są one niezwykle luksusowe i doskonale nadają się do wykorzystania jako podkładki na krzesła, dywaniki lub poduszki na kanapę. Nowozelandzkie skóry jagnięce są również niezwykle trwałe i wytrzymałe. Zachowują swój kształt i kolor nawet po latach użytkowania i dlatego są opłacalną inwestycją. Kolejną zaletą skór naturalnych jest ich izolacja termiczna. Zapewniają one przyjemne ciepło zimą i przyjemny chłód latem. Oprócz swojej funkcjonalności, skóry jagnięce przyciągają wzrok w każdym pomieszczeniu. Ich elegancki i ponadczasowy design nadaje każdemu salonowi przytulną i stylową atmosferę. Podsumowując, jest to wspaniały dodatek do każdego domu. Są wszechstronne, trwałe, ciepłe i estetyczne. Podaruj sobie odrobinę luksusu z prawdziwą nowozelandzką skórą jagnięcą!Długość włosia: 5-8 cm
329,00 zł*
PREMIUM Nowozelandzka Skóra Jagnięca - Miętowa
Nowozelandzkie skóry jagnięce słyną z najwyższej jakości i pięknego wyglądu. Są wykonane z najlepszych skór i oferują szereg korzyści.Jedną z głównych zalet nowozelandzkich skór jagnięcych jest ich miękkość i elastyczność. Są one niezwykle luksusowe i doskonale nadają się do wykorzystania jako podkładki na krzesła, dywaniki lub poduszki na kanapę. Nowozelandzkie skóry jagnięce są również niezwykle trwałe i wytrzymałe. Zachowują swój kształt i kolor nawet po latach użytkowania i dlatego są opłacalną inwestycją. Kolejną zaletą skór naturalnych jest ich izolacja termiczna. Zapewniają one przyjemne ciepło zimą i przyjemny chłód latem. Oprócz swojej funkcjonalności, skóry jagnięce przyciągają wzrok w każdym pomieszczeniu. Ich elegancki i ponadczasowy design nadaje każdemu salonowi przytulną i stylową atmosferę. Podsumowując, jest to wspaniały dodatek do każdego domu. Są wszechstronne, trwałe, ciepłe i estetyczne. Podaruj sobie odrobinę luksusu z prawdziwą nowozelandzką skórą jagnięcą!Długość włosia: 5-8 cm
329,00 zł*
PREMIUM Nowozelandzka Skóra Jagnięca - Niebieska
Nowozelandzkie skóry jagnięce słyną z najwyższej jakości i pięknego wyglądu. Są wykonane z najlepszych skór i oferują szereg korzyści.Jedną z głównych zalet nowozelandzkich skór jagnięcych jest ich miękkość i elastyczność. Są one niezwykle luksusowe i doskonale nadają się do wykorzystania jako podkładki na krzesła, dywaniki lub poduszki na kanapę. Nowozelandzkie skóry jagnięce są również niezwykle trwałe i wytrzymałe. Zachowują swój kształt i kolor nawet po latach użytkowania i dlatego są opłacalną inwestycją. Kolejną zaletą skór naturalnych jest ich izolacja termiczna. Zapewniają one przyjemne ciepło zimą i przyjemny chłód latem. Oprócz swojej funkcjonalności, skóry jagnięce przyciągają wzrok w każdym pomieszczeniu. Ich elegancki i ponadczasowy design nadaje każdemu salonowi przytulną i stylową atmosferę. Podsumowując, jest to wspaniały dodatek do każdego domu. Są wszechstronne, trwałe, ciepłe i estetyczne. Podaruj sobie odrobinę luksusu z prawdziwą nowozelandzką skórą jagnięcą!Długość włosia: 5-8 cm
329,00 zł*
Skóra jagnięca - SKÓRY DO MAJSTERKOWANIA 1,5 kg
• Odpady skórzane do szycia, prac ręcznych, do stosowania jako wypełnienie lub dekoracja • Nie zawierają szkodliwych substancji • Puszyście miękka wełna • Higieniczna • Wełna różnej długości   Skóra jagnięca: Naturalny produkt najwyższej klasy!
Kolor
55,00 zł*
Skóra kozia
Szukasz nietuzinkowych ozdób do wystroju wnętrza swojego domu? Mamy dla Ciebie unikatowe, w pełni naturalne skóry kozie, które dodadzą przytulności i charakteru Twoim aranżacjom! Piękna skóra kozia o naturalnym kolorze futra pochodząca z Tybetu. Mocne, gładkie włosy i drobno szlifowana, wytrzymała skóra gwarantują wysoką jakość. Pasują jako dekoracja zarówno do pomieszczeń rustykalnych jak i bardziej nowoczesnych aranżacji. Przyciąga wzrok w każdym pomieszczeniu! Doskonale nadaje się jako narzuta, bieżnik lub dywan, ale także do robienia torebek, galanterii skórzanej i wielu innych. Regularne potrząsanie pozwala zachować jej piękny wygląd. Skóry kozie mają swój własny zapach, naturalny zapach! Zdjęcia są przykładowe. Każda skóra naturalna ma swój unikatowy wzór, barwę i kształt!
200,00 zł*
Skóra odzieżowa jagnięca z merynosów Antyczny Brąz
Wysokiej jakości skóry jagnięce z merynosów w naturalnym kształcie (jakość A), sortowane ręcznie. Jedwabiście miękkie futro z prostymi włosami. Strona skórzana to zamsz w kolorze antycznego brązu. Skóry idealnie nadają się do wyrobu ubrań, torebek lub mogą służyć jako dekoracja.   Naturalny produkt najwyższej klasy!
329,00 zł*
Skóra owcza - RÓŻOWA
Prawdziwa skóra jagnięca z bawarskich merynosówSortowana ręcznie i fachowo cięta na kształtEkologicznie garbowana, barwiona skóra jagnięca z merynosów ma tę zaletę, że można ją prać (do każdej skóry dołączona jest instrukcja pielęgnacji)Bezzapachowa i łatwa w pielęgnacji (regularne wytrząsanie, lekkie odkurzanie i wietrzenie wystarczy, aby zachować jej piękno)Termoregulacja - ciało jest chłodzone w upalne letnie dni, a zimą zapewnia przyjemne, suche ciepło.Róż wspaniale łączy się z wieloma innymi kolorami, takimi jak czarny, biały, złoty, niebieski czy zielony.Skóra jest bardzo elastyczna, wytrzymała i odporna na rozdarciaDługość włosa wynosi około 3,5-7 cmPrzed dokonaniem zakupu sprawdź informację o tym jak mierzymy nasze skóry!
209,00 zł*
Skóra owcza w naturalne wzory - ANGIELSKA NAKRAPIANA
Każde futro posiada unikatowe umaszczenie! Skóry na zdjęciach to przykładowe produkty, nie ma dwóch takich samych skór angielskich! Nasza rodzinna firma zwraca szczególną uwagę na jakość i świadomą hodowlę zwierząt. Skóry są przez nas ręcznie selekcjonowane i fachowo przycinane do odpowiednich kształtów. Żadna z owiec nie jest zabijana ze względu na swoje runo. Futra owcze wykorzystywane przez nas są jedynie produktem ubocznym, który jest następnie odpowiednia oprawiany i uszlachetniany. Skóra Angielska Nakrapiana nie jest barwiona ani bielona, dzięki czemu nie zawiera szkodliwych substancji. Ekologicznie garbowana (garbowanie ałunem). Dotyk miękkiego owczego futra działa relaksująco na nasz organizm, sprawiając, że wypoczynek jest bardziej efektywny. Stylowy dodatek do każdego wnętrza jako narzuta, dywan lub dekoracja przed kominkiem. Naturalne właściwości termoregulacyjne zapewniają przyjemne chłodzenie latem i przyjemne ciepło w zimne dni. Zawartość lanoliny we włosiu powoduje silne działanie antybakteryjne, plamoodporne oraz przeciwalergiczne hamując namnażanie się roztoczy. Gęste futro dostosowuje się do kształtu ciała rozładowując napięcie mięśniowe, poprawiając krążenie krwi i łagodząc stres. Skóra jest bardzo elastyczna, trwała i odporna na rozdarcia. Ze względu na ekologiczne garbowanie skóra jagnięca nie nadaje się do prania. Regularne wytrzepywanie, wyczesywanie, delikatne odkurzanie i wietrzenie wystarczą, by zachować ją w pięknym stanie.Informację o tym jak mierzymy nasze skóry znajdziesz w zakładce "Jak mierzyć produkty" Cudowny dar natury, którym będziesz się cieszyć przez długi czas! Długość włosia: 3-7cm. Idealnie sprawdzi się jako: Narzuta na łóżko, sofę, fotel samochodowy, huśtawkę ogrodową lub ławkę. Dekoracja, bieżnik, dywan, mata do siedzenia itp. Doskonały pomysł na prezent!Przed dokonaniem zakupu sprawdź informację o tym jak mierzymy nasze skóry!
229,00 zł*
Skóra owcza - BRĄZOWY GRIZZLY
Jeśli marzysz o przytulnym wystroju swojego domu, to mamy dla Ciebie wspaniałą ofertę. Puszysta, w pełni naturalna skóra owcza nie tylko przepięknie się prezentuje w każdym wnętrzu, ale również ma właściwości prozdrowotne! Prawdziwa, naturalna skóra owcza merynosów, pochodzących z bawarskich owczarni. Ręczna selekcja i rzemieślnicza obróbka zapewniają wysoką jakość produktu. Ekologicznie garbowana (garbowanie ałunem). Skóra nie jest barwiona ani bielona, dzięki czemu nie zawiera szkodliwych substancji. Dotyk miękkiego owczego futra działa relaksująco na nasz organizm, sprawiając, że wypoczynek jest bardziej efektywny. Stylowy dodatek do każdego wnętrza jako narzuta, dywan lub dekoracja przed kominkiem. Naturalne właściwości termoregulacyjne zapewniają przyjemne chłodzenie latem i przyjemne ciepło w zimne dni. Zawartość lanoliny we włosiu powoduje silne działanie antybakteryjne, plamoodporne oraz przeciwalergiczne hamując namnażanie się roztoczy. Gęste futro dostosowuje się do kształtu ciała rozładowując napięcie mięśniowe, poprawiając krążenie krwi i łagodząc stres. Skóra jest bardzo elastyczna, trwała i odporna na rozdarcia. Ze względu na ekologiczne garbowanie skóra jagnięca nie nadaje się do prania. Regularne wytrzepywanie, wyczesywanie, delikatne odkurzanie i wietrzenie wystarczą, by zachować ją w pięknym stanie. Cudowny dar natury, którym będziesz się cieszyć przez długi czas! Idealnie sprawdzi się jako: Narzuta na łóżko, sofę, fotel samochodowy, huśtawkę ogrodową lub ławkę. Dekoracja, bieżnik, dywan, mata do siedzenia itp. Doskonały pomysł na prezent! Przed dokonaniem zakupu sprawdź informację o tym jak mierzymy nasze skóry!
219,00 zł*
Skóra owcza - CAPPUCCINO 90-100 cm
Lubisz pięknie urządzone wnętrza, które mają niepowtarzalny klimat? Nasze przepiękne barwione skóry owcze pasują do każdego wystroju, nadają przytulności i domowej atmosfery. Jako firma rodzinna zwracamy szczególną uwagę na jakość i świadomą hodowlę zwierząt. Żadna z owiec nie jest zabijana ze względu na swoje runo. Skóry owcze są jedynie produktem ubocznym, który jest przez nas uszlachetniany. Prawdziwa skóra jagnięca merynosów, pochodzących z bawarskich hodowli owiec. Posortowane ręcznie przez naszych wykwalifikowanych pracowników i fachowo przycięte do odpowiedniego kształtu. Barwione skóry jagnięce merynosów są garbowane ekologicznie i mają tę zaletę, że można je prać. Instrukcja pielęgnacji jest dołączona do każdej skóry. Regularne potrząsanie, odkurzanie, czesanie i wietrzenie pozwala utrzymać skórę w dobrym stanie. Czerń pasuje do każdego wnętrza i można ją łączyć z innymi akcetami kolorystycznymi. Skóra jest bardzo elastyczna, wytrzymała i odporna na rozdarcia.Informację o tym jak mierzymy nasze skóry znajdziesz w zakładce "Jak mierzyć produkty" Długość włosia ok. 3,5-7 cm. Idealnie sprawdzi się jako: Narzuta na łóżko, sofę, fotel samochodowy, huśtawkę ogrodową lub ławkę. Dekoracja, bieżnik, dywan, mata do siedzenia itp. Doskonały pomysł na prezent!Przed dokonaniem zakupu sprawdź informację o tym jak mierzymy nasze skóry!
229,00 zł*

Gwiazdy w naszych kurtkach

Czytaj na naszym blogu

eliza_gwiazda_koc_kaszmirowy_hollert

Jeśli szukasz doskonałego dodatku do swojego wnętrza, którego nie tylko użyjesz podczas zimowych wieczorów, ale także wykorzystasz jako element dekoracyjny, to koc wełniany marki Hollert to idealne rozwiązanie.

Polecamy rówież

Baran z drewna i skóry owczej - PAUL BIAŁY MODEL 41
Ozdobny baranek wykonany z litego drewna i przytulnej owczej skóry. Wykonany ręcznie przez rzeźbiarza, co sprawia że jest absolutnie wyjątkowy! Cudowny jako dodatek wystrojów wnętrz nie tylko tych domowych, ale również w karczmach czy restauracjach. Może służyć jako siedzisko, podnóżek lub po prostu dekoracja. Do tworzenia używane są tylko naturalne materiały, takie jak drewno bukowe lub sosnowe oraz prawdziwa skóra owcza. Wymiary: długość: 85-90 cm szerokość: 45-50 cm wysokość: 67-70 cm Naturalny produkt najwyższej klasy!
749,00 zł*
Mata do jogi wykonana ze skóry garbowanej medycznie -różne rozmiary
100% skóra Merino z niemieckich owczarni, garbowana medycznie Bardzo gęste i przytulnie miękkie futro dopasowuje się indywidualnie do ciała - zapewniając zdrowe, niebiańskie uczucie Gruba wełna zmniejsza nacisk, ciało jest skutecznie zrelaksowane, co znacznie zmniejsza stres i problemy ze snem Idealna baza do ćwiczeń jogi i medytacji. Antypoślizgowe, izolujące i regulujące wilgoć Dzięki garbowaniu medycznemu (garbowanie Relugan) skórki można prać w temperaturze 30 stopni. Instrukcje pielęgnacyjne są dołączone do każdego futra Długość włosia ok. 3-4 cm (strzyżona)
1 830,00 zł*
Bambosze Papcie domowe z owczej skóry - HANNAH
Szykowne damskie pantofle HANNAH uszyte w 100% ze skóry jagnięcej bawarskich merynosów. Wykonane ręcznie z najlepszej jakości materiału, gwarantują duży komfort i wygodę. Wyściełane po brzegi grubą skórą jagnięcą, kapcie są łatwe do zakładania i zdejmowania. Ozdobione precyzyjnym haftem pięknie się prezentują. Gruba skóra jagnięca amortyzuje wstrząsy i jest delikatna dla stawów. Podeszwa wykonana jest z mocnej, antypoślizgowej skóry zamszowej. Produkt naturalny, bardzo przyjazny dla skóry, gwarantujący maksymalny komfort i przepuszczalność powietrza.   Naturalny produkt najwyższej klasy!
130,00 zł*
Bambosze Papcie domowe z owczej skóry Hannah Szare
Klasyczne, bardzo wygodne obuwie domowe, które pozwoli na optymalną regenerację Twoich zmęczonych stóp. Puszysta i gruba wełna owcza merynosów zapewni Ci komfort i pełen relaks po całym dniu pracy. Szykowne, bardzo wygodne bambosze damskie Hannah, wykonane ze skóry jagnięcej pochodzącej z bawarskich hodowli owiec. Kapcie kożuchowe otulają stopy do wysokości kostek, dając przyjemne ciepło i cudowny relaks. Precyzyjna praca ręczna oraz najlepszej jakości naturalne materiały gwarantują wysokiej klasy obuwie. Bardzo łatwe w zakładaniu i zdejmowaniu. Właściwości termoregulacyjne runa owczego dają możliwość komfortowego noszenia bamboszy przez cały rok. Gruba skóra jagnięca merynosów amortyzuje wstrząsy i nie obciąża stawów. Podeszwa wykonana z mocnej, antypoślizgowej skóry zamszowej, zapewnia bezpieczne i stabilne chodzenie. Naturalny produkt, który jest bardzo przyjazny dla skóry! Naturalny produkt najwyższej klasy!
130,00 zł*
Baran z drewna i skóry owczej - PAUL M BRĄZOWY MODEL 80
Baran wykonany z litego drewna i przytulnej skóry jagnięcej merynosów w kolorze brązowym Ręcznie wykonany przez snycerza, ten baran jest absolutnie wyjątkowy! Czy to jako podnóżek, czy po prostu jako dekoracja. Przyciąga wzrok w każdym pomieszczeniu! Do produkcji użyto wyłącznie naturalnych materiałów, takich jak drewno bukowe lub sosnowe oraz prawdziwa skóra owcza. Wymiary: Długość: 55-60 cm Szerokość: 35-40 cm Wysokość: 50-55 cm Naturalny produkt najwyższej klasy!
399,00 zł*
Baran z drewna i skóry owczej - PAUL XXL MODEL 66 Brązowy
Duży baran Paul wykonany z litego drewna i przytulnej skóry jagnięcej merynosów Wykonany ręcznie przez snycerza, ten baran jest absolutnie wyjątkowy! Jako siedzisko, podnóżek lub po prostu dekoracja. Przyciąga wzrok w każdym pomieszczeniu! Do produkcji użyto wyłącznie naturalnych materiałów, takich jak drewno bukowe lub sosnowe oraz prawdziwa skóra owcza. Wymiary: Długość: 75 cm Szerokość: 30 cm Wysokość: 60 cm Naturalny produkt najwyższej klasy!
749,00 zł*
Baran z drewna i skóry owczej - XXL PAUL MODEL 93
Duży baran Paul wykonany z litego drewna i przytulnej skóry jagnięcej w kolorze waniliowym Wykonany ręcznie przez snycerza, ten baranek jest absolutnie wyjątkowy! Może służyć jako siedzisko, podnóżek lub po prostu dekoracja. Przyciąga wzrok w każdym pomieszczeniu! Użyto wyłącznie naturalnych materiałów, takich jak drewno bukowe lub sosnowe i prawdziwa owcza skóra. Wymiary: Długość: 85-90 cm Szerokość: 45-50 cm Wysokość: 67-70 cm Naturalny produkt najwyższej klasy!
749,00 zł*
Baran z drewna i skóry owczej - PAUL BIAŁY MODEL 50
Ozdobny baranek wykonany z litego drewna i przytulnej owczej skóry. Wykonany ręcznie przez rzeźbiarza, co sprawia że jest absolutnie wyjątkowy! Cudowny jako dodatek wystrojów wnętrz nie tylko tych domowych, ale również w karczmach czy restauracjach. Może służyć jako siedzisko, podnóżek lub po prostu dekoracja. Do tworzenia używane są tylko naturalne materiały, takie jak drewno bukowe lub sosnowe oraz prawdziwa skóra owcza. Dostępne w rozmiarach: Rozmiar S Wymiary: Długość: 35-40 cm Szerokość: 20-25 cm Wysokość: 25-30 cm Rozmiar M Wymiary: Długość: 45-50 cm Szerokość: 25-30 cm Wysokość: 40-45 cm Rozmiar L Wymiary: Długość: 55-60 cm Szerokość: 35-40 cm Wysokość: 50-55 cm Rozmiar XL wymiary: długość: 85-90 cm szerokość: 45-50 cm wysokość: 67-70 cm   Naturalny produkt najwyższej klasy!
199,00 zł*
Baran z drewna i skóry owczej - PAUL BRĄZOWY MODEL 26
Ozdobny baranek wykonany z litego drewna i przytulnej owczej skóry.Wykonany ręcznie przez rzeźbiarza, co sprawia że jest absolutnie wyjątkowy!Cudowny jako dodatek wystrojów wnętrz nie tylko tych domowych, ale również w karczmach czy restauracjach.Może służyć jako siedzisko, podnóżek lub po prostu dekoracja.Do tworzenia używane są tylko naturalne materiały, takie jak drewno bukowe lub sosnowe oraz prawdziwa skóra owcza.Wymiary: długość: 85-90 cm szerokość: 45-50 cm wysokość: 67-70 cm Naturalny produkt najwyższej klasy!
749,00 zł*
Baran z drewna i skóry owczej - PAUL BRĄZOWY MODEL 55
Ozdobny baran wykonany z litego drewna i przytulnej owczej skóry marki Hollert. Wykonany ręcznie przez rzeźbiarza, co sprawia że jest absolutnie wyjątkowy! Może służyć jako siedzisko, podnóżek lub po prostu dekoracja. Do tworzenia używane są tylko naturalne materiały, takie jak drewno bukowe lub sosnowe oraz prawdziwa skóra owcza. Wymiary: Długość: 35-40 cm Szerokość: 20-25 cm Wysokość: 25-30 cm   Naturalny produkt najwyższej klasy!
199,00 zł*
Skóry owcze - stylowy i ponadczasowy element dekoracyjny

Skóry owcze były cenione już przez neandertalczyków. Posiadają szereg cech, które sprawiają, że nie tylko stanowią luksusową dekorację wnętrz. Ich największym atutem jest to, że zimą grzeją  a latem chłodzą, dlatego są doskonałym dodatkiem do wnętrz na każdą porę roku. Dodatkowo charakteryzują się wysoką wytrzymałością, doskonałą przepuszczalnością powietrza oraz odpornością na zabrudzenia.

Dlaczego skóry owcze cieszą się dużą popularnością?

Puszyste dywaniki ze skór owczych na podłogę lub kanapę cieszą się dużą popularnością już od wielu lat. Jest to sprawdzony sposób na dodanie przytulności wnętrzom. W zależności od tego czy lubimy dodatki w stylu skandynawskim czy bardziej rustykalnym możesz wybrać skóry owcze islandzkie, tybetańskie lub tradycyjne. W naszej ofercie mamy również skóry bydlęce, kozie oraz skóry z renifera.  Możesz położyć ją na kanapie, przed kominkiem lub ozdobić nią swój ogród.

Jak czyścić skóry owcze?

Skóry naturalne są plamoodporne. Potrafią się samooczyszczać dzięki regularnemu wietrzeniu. Należy jednak pamiętać, aby nie narażać ich na bezpośrednie działanie ostrego słońca - wtedy skóra może się przesuszyć i stracić swój naturalny połysk. Od czasu do czasu należy je również wytrzepać i odkurzyć tradycyjnym odkurzaczem.  Podczas odkurzania skórzanych, futerkowych dywaników należy ustawić najniższą siłę ssania i odkurzać w kierunku wzrostu włosów. Skóry owcze o długim włosiu należy również od czasu do czasu przeczesać specjalną szczotką do skór owczych.  Nie używaj do ich pielęgnacji środków czyszczących. Mogą one doprowadzić do uszkodzenia skórzanej dekoracji. Jeśli futro się zabrudzi polecamy wyczyścić je delikatną pianą przy pomocy rekomendowanych przez nas środków do prania wełny.  Pamiętaj żeby nie moczyć wełnianych dywaników a jedynie delikatnie je przetrzeć. Jeśli potrzebujesz porady jak wyczyścić swoją skórę owczą napisz do nas lub oddaj do profesjonalnego czyszczenia.

Producent tradycyjnie garbowanych skór owczych z ponad 25 letnią tradycją - poznaj nas

Właścicielem firmy „Der Fellmann” jest Polak - Bogdan Hollert. Firma została założona w 1993 roku w Rugendorf w dolinie Kulmbach w Górnej Frankonii. Na początku firma zajmowała się importem i eksportem skór jagnięcych. Nasze skóry garbujemy w Polsce w rodzinnych, specjalistycznych zakładach w Tatrach Wysokich. W roku 1995 rozszerzyliśmy naszą ofertę o sprzedaż gotowych wyrobów ze skóry owczej. Pozytywny odbiór ze strony klientów pozwolił nam rozwijać tę dziedzinę działalności. Od wielu lat współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami z Polski,  południowych Niemiec i krajów alpejskich. Od 2019 roku prowadzimy również sprzedaż stacjonarną oraz sklep internetowy ze skórami owczymi w Polsce. Jeśli chcesz zobaczyć nasze produkty na żywo zapraszamy do sklepu stacjonarnego w Rudzie Śląskiej przy ul. Szymanowskiego 7.

Skóry owcze, jagnięce, bydlęce - sklep internetowy, sprzedaż wysyłkowa

Zamówienia można składać online poprzez nasz w pełni bezpieczny sklep internetowy, faksem lub telefonicznie za pośrednictwem infolinii. Nasza telefoniczna obsługa klienta działająca pod numerem 575 803 381 jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 18:00. Oprócz złożenia zamówienia nasi mili i doświadczeni pracownicy udzielą odpowiedzi na wszelkie pytania. Za zakupy w naszym sklepie online zapłacisz za pomocą bezpiecznych płatności Przelewy24, za pobraniem lub przelewem tradycyjnym. Skóry owcze wysyłamy kurierem lub do paczkomatów Inspost.