04.12.2022

Charytatywny pokaz mody "Gwiazdy dzieciom"

W tym roku po raz pierwszy mieliśmy przyjemność uczestniczyć w charytatywnym pokazie mody GWIAZDY DZIECIOM, który odbył się w niedzielę 4 grudnia 2022 r. w Mediatece w Grodzisku Mazowieckim. Dochód z pokazu został przekazany na  pomoc podopiecznym Ośrodka Pomocy Społecznej w Grodzisku Mazowieckim. Na wybiegu w roli modeli pojawiły się m.in. Izabela Trojanowska, Hanna Śleszyńska, Katarzyna Pakosińska, Elżbieta Romanowska, Iwona Węgrowska, Marta Mandaryna Wiśniewska, Aleksandra Kostka, Weronika Zubowicz, Weronika Koral oraz Karolina Motylewska, a także panowie – Dariusz Wieteska, Piotr Mróz i Karol Strasburger
W tym roku mieliśmy zaszczyt dołożyć naszą cegiełkę do pokazu mody, który tradycyjnie odbywał się w Mediatece w Grodzisku Mazowieckim. To wspaniała inicjatywa, której celem jest wsparcie potrzebujących dzieci. Oprócz wsparcie finansowego otrzymują również wysokogatunkowe ubrania. Występ z gwiazdami to dodatkowo dla małych modeli wspaniała przygoda i wielkie przeżycie.

W naszym wełnianym płaszczu mogliśmy zobaczyć fotomodelkę, influencerkę i dziennikarkę Jastrząb Post Karolinę Motylewską. Kurtkę kożuchową BOMBER B16 pochodzącą z naszej męskiej kolekcji prezentował znany, polski aktor Piotr Mróz. Wraz z nimi zaprezentował się młody model w wełnianej kamizelce z wełny merynosów. Zapraszamy do zobaczenia fotorelacji z tego wydarzenia, którą możemy zaprezentować dzięki warszawskiej agencji fotograficznej AKPA za co serdecznie dziękujemy :)


fot.AKPA

fot.AKPA

fot.AKPA

fot.AKPA