W naszej ofercie nie mogło zabraknąć ubrań z owczej wełny. Dzianinowe bezrękawniki zapewniają regulację ciepła i wilgoci. Są także niezwykle odporne na wszelkiego rodzaju zabrudzenia. Identyczne właściwości wykazują swetry, które zostały ozdobione charakterystycznymi dla klimatów norweskich, wzorami. A dla poszukujących jeszcze cieplejszego rozwiązania, przygotowaliśmy dzierganą kurtkę unisex, która posiada nawet wełniane guziki. Wszystkie ubrania zostały utkane ręczne, co zapewnia nie tylko wysoką jakość wykonania, ale także ich unikalność. Z kolei dla osób, które same lubią dziergać swoje ubrania, umożliwiliśmy zakup wysokiej jakości wełnę owczą, występującą w dwóch kolorach. Przeznaczona jest zarówno do dziergania, jak i szydełkowania. Nie posiada szkodliwych dodatków, jest to produkt 100% naturalny. Jeden kłębek wełny waży 1 kg.

Filtry
Kamizelka wełniana - AMARI
Ciepła, bardzo wygodna kamizelka wykonana w 100% z najlepszej jakości wełny owczej bawarskich merynosów. Naturalna wełna reguluje ciepło i wilgoć, a także jest odporna na zabrudzenia i wodę. Kamizelka posiada przytulny kołnierz, naszywane kieszenie oraz zamek błyskawiczny. Po zewnętrznej stronie wełna jest gruba i gęsta, od wewnątrz pokryta drobnym, krótkim puchem, zapewniającym doskonały komfort. Wykonana w całości ręcznie z dbałością o najmniejsze detale. Czyszczenie: pranie ręczne. Zwróć uwagę na tabelę rozmiarów przy dokonywaniu zakupu! Naturalny produkt najwyższej klasy!
Kolor
319,00 zł*
Kamizelka wełniana - NEFE
Ciepła, bardzo wygodna kamizelka damska wykonana w 100% z najlepszej jakości wełny owczej bawarskich merynosów. Naturalna wełna reguluje ciepło i wilgoć, a także jest odporna na zabrudzenia i wodę. Kamizelka posiada przytulny kołnierz, naszywane kieszenie oraz zamek błyskawiczny. Po zewnętrznej stronie wełna jest gruba i gęsta, od wewnątrz pokryta drobnym, krótkim puchem, zapewniającym doskonały komfort. Wykonana w całości ręcznie z dbałością o najmniejsze detale. Czyszczenie: pranie ręczne. Zwróć uwagę na tabelę rozmiarów przy dokonywaniu zakupu! Jak prawidłowo prać wełnę Merino? 1. Złóż kamizelkę na pół. 2. Włóż kamizelkę do wanny i zalej wodą o temperaturze 20-25 stopni. Cieplejsza woda niszczy włókna wełny. 3. Do prania używaj specjalnego środka do prania wełny zawierającego lanolinę, naturalny tłuszcz zwierzęcy. wystarczy około 50 ml. 4. Mocno ugniataj kamizelkę, wtedy detergent dobrze wnika we włókna. Zagniataj materiał przez co najmniej 5 minut. 5. Teraz możesz spuścić wodę i zostawić kamizelkę w wannie na kilka godzin. Woda powoli sama wypłynie z włókien. Jeśli nie masz wanny lub nie masz wystarczająco dużo miejsca pod prysznicem, możesz wyczyścić wełnę gąbką namoczoną w wodzie z detergentem do wełny. Wmasuj płyn w wełnę, aby włókna wchłonęły lanolinę. Proszę używać tylko naturalnych gąbek, a nie kolorowych.   Naturalny produkt najwyższej klasy!
290,00 zł*
Kamizelka wełniana - TAFARA
Ciepła, bardzo wygodna kamizelka wykonana w 100% z najlepszej jakości wełny owczej bawarskich merynosów. Naturalna wełna reguluje ciepło i wilgoć, a także jest odporna na zabrudzenia i wodę. Kamizelka posiada przytulny kaptur, naszywane kieszenie oraz zamek błyskawiczny. Po zewnętrznej stronie wełna jest gruba i gęsta, od wewnątrz pokryta drobnym, krótkim puchem, zapewniającym doskonały komfort. Wykonana w całości ręcznie z dbałością o najmniejsze detale. Czyszczenie: pranie ręczne. Zwróć uwagę na tabelę rozmiarów przy dokonywaniu zakupu!   Naturalny produkt najwyższej klasy!
Kolor
290,00 zł*
Robiona na drutach kamizelka z wełny owczej JONA
Uniwersalna kamizelka z dzianiny dla mężczyzn i kobiet z dekoltem w kształcie litery VKlasyczne zapięcie na guziki Naturalna wełna owcza reguluje ciepło i wilgoć, a także jest odporna na zabrudzenia i wodęWykonana ręcznie Cztery guziki na kamizelce wykonane z wełny Odzież, której nie powinno zabraknąć w żadnej szafieMateriał: 100% wełna owcza. Czyszczenie: Pranie ręczne Wymiary: szerokość klatki piersiowej (od pachy do pachy): 50 cm, długość całkowita: 62 cm Należy pamiętać, że wełna jest produktem naturalnym i dlatego nie zawsze wygląda tak samo.
249,00 zł*
Robiona na drutach kamizelka z wełny owczej LOU
Uniwersalna kamizelka z wełny owczej dla mężczyzn i kobiet z dekoltem w kształcie litery VKlasyczne zapięcie na guziki Naturalna wełna owcza reguluje ciepło i wilgoć, a także jest odporna na zabrudzenia i wodęWykonana ręcznie Cztery guziki na kamizelce wykonane z wełny Odzież, której nie powinno zabraknąć w żadnej szafie. Materiał: 100% wełna owcza. Czyszczenie: Pranie ręczne Wymiary: szerokość klatki piersiowej (od pachy do pachy): 50 cm, długość całkowita: 62 cm Należy pamiętać, że wełna jest produktem naturalnym i dlatego nie zawsze wygląda tak samo.
Kolor
249,00 zł*
Robiona na drutach kamizelka z wełny owczej TONI
Uniwersalna kamizelka z wełny owczej dla mężczyzn i kobiet z dekoltem w kształcie litery VKlasyczne zapięcie na guziki Naturalna wełna owcza reguluje ciepło i wilgoć, a także jest odporna na zabrudzenia i wodęWykonana ręczniePosiada naszyte kieszenieCztery guziki na kamizelce wykonane z wełnyUbranie, którego nie powinno zabraknąć w żadnej szafieMateriał: 100% wełna owczaCzyszczenie: Pranie ręczne Wymiary: szerokość klatki piersiowej (od pachy do pachy): 50 cm, długość całkowita: 62 cm Należy pamiętać, że wełna jest produktem naturalnym i dlatego nie zawsze wygląda tak samo.
Kolor
249,00 zł*
Wełna owcza - WEŁNA NATURALNA
• Naturalna wełna owcza to produkt w pełni naturalny • Nie zawiera szkodliwych dodatków i idealnie nadaje się do dziergania i szydełkowania, np. bawarskich strojów ludowych • Ekologiczna wełna owcza reguluje ciepło i wilgoć, zapewniając ochronę przed zabrudzeniami i wodą • Zestaw zawiera: 1 kłębek = 1kg   Skóra jagnięca: Naturalny produkt najwyższej klasy!
Kolor
179,00 zł*
Wełniana czapka Norwegia Model 02
Przytulna czapka unisex z wełny owczej typu trapper Norway marki Hollert. Delikatna wełna sprawia, że jej noszenie to prawdziwa przyjemność. Idealna na spacer w zimowe, mroźne dni. Wewnętrzna wyściółka z grubej wełny merynosów zapewnia doskonałą termoregulację. Staranne wykonanie ręczne przez utalentowanych tkaczy, z dbałością o każdy szczegół. Rozmiar uniwersalny. Długość ok. 35 cm   Naturalny produkt najwyższej klasy!
225,00 zł*
12 %
Wełniana czapka Oslo Model 02
Przytulna, ciepła czapka z wełny unisex marki Hollert. Wzór w kontastowym kolorze oraz doszyty pompon nadają modnego wyglądu. Idealna podczas mroźnej i wietrznej pogody. Wewnętrzna wyściółka z grubej wełny merynosów zapewnia doskonałą termoregulację i zapobiega poceniu się skóry głowy. Czapka zrobiona w całości ręcznie przez utalentowych tkaczy. Rozmiar: długość ok. 25 cm, obwód ok. 48-64 cm   Naturalny produkt najwyższej klasy!
199,00 zł* 225,00 zł*
Wełniana czapka Oslo Model 03
Przytulna, ciepła czapka unisex z wełny marki Hollert. Wzór w kontastowym kolorze oraz doszyty pompon nadają modnego wyglądu. Idealna podczas mroźnej i wietrznej pogody. Wewnętrzna wyściółka z grubej wełny merynosów zapewnia doskonałą termoregulację i zapobiega poceniu się skóry głowy. Czapka zrobiona w całości ręcznie przez utalentowych tkaczy. Rozmiar: długość ok. 25 cm, obwód ok. 48-64 cm   Naturalny produkt najwyższej klasy!
225,00 zł*
Wełniana czapka Oslo Model 04
Przytulna, ciepła czapka unisex z wełny marki Hollert. Wzór w kontastowym kolorze oraz doszyty pompon nadają modnego wyglądu. Idealna podczas mroźnej i wietrznej pogody. Wewnętrzna wyściółka z grubej wełny merynosów zapewnia doskonałą termoregulację i zapobiega poceniu się skóry głowy. Czapka zrobiona w całości ręcznie przez utalentowych tkaczy. Rozmiar: długość ok. 25 cm, obwód ok. 48-64 cm   Naturalny produkt najwyższej klasy!
225,00 zł*
Wełniana czapka Oslo Model 05
Przytulna, ciepła czapka unisex z dzianiny marki Hollert. Wzór w kontastowym kolorze oraz doszyty pompon nadają modnego wyglądu. Idealna podczas mroźnej i wietrznej pogody. Wewnętrzna wyściółka z grubej wełny merynosów zapewnia doskonałą termoregulację i zapobiega poceniu się skóry głowy. Czapka zrobiona w całości ręcznie przez utalentowych tkaczy. Rozmiar: długość ok. 25 cm, obwód ok. 48-64 cm
225,00 zł*
Wełniana kamizelka - BEKA
Ciepła i przytulna kamizelka damska wykonana w 100% z naturalnej wełny owczej bawarskich merynosów. Posiada dekolt w szpic, naszywane, praktyczne kieszenie i zamek błyskawiczny. Naturalna wełna owcza reguluje ciepło i wilgoć, a także jest odporna na zabrudzenia. Ręczne wykonanie z dbałością o detale, gwarantuje wysoką jakość i unikatowość. Czyszczenie: pranie ręczne. Zwróć uwagę na tabelę rozmiarów przy dokonywaniu zakupów!     Naturalny produkt najwyższej klasy!
Kolor
279,00 zł*