Filtry
Mata do jogi wykonana ze skóry garbowanej medycznie -różne rozmiary
100% skóra Merino z niemieckich owczarni, garbowana medycznie Bardzo gęste i przytulnie miękkie futro dopasowuje się indywidualnie do ciała - zapewniając zdrowe, niebiańskie uczucie Gruba wełna zmniejsza nacisk, ciało jest skutecznie zrelaksowane, co znacznie zmniejsza stres i problemy ze snem Idealna baza do ćwiczeń jogi i medytacji. Antypoślizgowe, izolujące i regulujące wilgoć Dzięki garbowaniu medycznemu (garbowanie Relugan) skórki można prać w temperaturze 30 stopni. Instrukcje pielęgnacyjne są dołączone do każdego futra Długość włosia ok. 3-4 cm (strzyżona)
2 290,00 zł*
Mata do jogi ze skóry jagnięcej - medyczna - Relugan
Prawdziwa skóra jagnięca merynos z niemieckich hodowli owiec, garbowana medycznie przez Hollert Naturfellprodukte Bardzo gęste i przytulnie miękkie futro dopasowuje się indywidualnie do ciała - zapewniając zdrowe, niebiańskie uczucie. Gruba wełna zmniejsza nacisk, ciało jest skutecznie zrelaksowane, co znacznie zmniejsza stres i problemy ze snem. Idealna do ćwiczeń jogi i medytacji. Antypoślizgowe, izolujące i regulujące wilgoć Dzięki garbowaniu medycznemu (Relugan) skórki można prać w temperaturze 30 stopni. Długość włosia ok. 3-4 cm (strzyżona)
270,00 zł*
Poduszka z wełny owczej merino wypełniona łuskami gryki - WAŁEK DO JOGI
Idealny towarzysz podczas jogi, medytacji i relaksuWprowadź harmonię do swojego życia dzięki temu wyjątkowemu produktowiZ wypełnieniem z łuski grykiPoduszki gryczane zapewniają maksymalny komfort podczas spania na brzuchu, boku lub plecach, odciąża mięśnie karku i kręgosłupa podczas snu.Stworzona z troską o Twoje ciało i umysł,  poprawia jakość snuZaspokoi potrzeby zarówno początkujących, jak i zaawansowanych praktykantów jogi.Wykonana jest z najwyższej jakości naturalnej wełny merynosów i zapewnia wygodę w różnych ćwiczeniach i pozycjachWszechstronność do praktyki jogi i relaksu, niezależnie od tego, czy wolisz Hatha Jogę, Ashtanga Jogę czy Yin Jogę Najwyższej jakości naturalny produkt!
Kolor
179,00 zł*