Filtry
Dziecięca kamizelka z wełny merino - OWCA
Ciepła kamizelka dziecięca wykonana w 100% z naturalnej wełny owczej Merino, zapinana na guziki.Naturalna wełna owcza reguluje ciepło i wilgoć, jest odporna na brud i wodę.Ręcznie wykonane przez utalentowane krawcowe, z naszywanymi kieszeniami, które po bokach mają owcze uszyCzyszczenie: pranie ręczne Naturalny produkt najwyższej klasy! 
229,00 zł*
Dziecięca kamizelka z wełny merino - PINOKIO
Ciepła kamizelka dziecięca wykonana w 100% z naturalnej wełny owczej Merino, zapinana na guzikiNaturalna wełna owcza reguluje ciepło i wilgoć oraz jest odporna na brud i wodęRęcznie szyta przez utalentowane szwaczki z naszywanymi kieszeniamiCzyszczenie: pranie ręczne Naturalny produkt najwyższej klasy! 
Kolor
219,00 zł*
Kamizelka wełniana - PANDA
Ciepła i przytulna kamizelka dziecięca wykonana w 100% z naturalnej wełny owczej merynosów. Najlepszej jakości wełna reguluje ciepło i wilgoć, a także jest odporna na zabrudzenia. Wykonana ręcznie z dbałością o każdy detal i mistrzowską precyzją. Kamizelka posiada naszywane kieszenie, urocze uszy pandy na kapturze oraz zamek błyskawiczny. Doskonała do przebywania na świeżym powietrzu w chłodniejsze dni. Czyszczenie: pranie ręczne. Zwróć uwagę na tabelę rozmiarów przy dokonywaniu zakupu!   Naturalny produkt najwyższej klasy!
Rozmiar
199,00 zł* (Poprzednia najniższa cena 225,00 zł*)
Wełniana kamizelka - Biedronka
Ciepła i przytulna kamizelka dziecięca wykonana w 100% z naturalnej wełny owczej merynosów. Najlepszej jakości wełna reguluje ciepło i wilgoć, a także jest odporna na zabrudzenia. Wykonana ręcznie z dbałością o każdy detal i mistrzowską precyzją. Kamizelka posiada naszywane kieszenie, urocze czułki na kapturze oraz zamek błyskawiczny. Doskonała do przebywania na świeżym powietrzu w chłodniejsze dni. Czyszczenie: pranie ręczne. Zwróć uwagę na tabelę rozmiarów przy dokonywaniu zakupu!   Naturalny produkt najwyższej klasy!
Rozmiar
199,00 zł*