Filtry
Pokrowiec na siodełko rowerowe Biel
Przytulny, miękki pokrowiec na siodełko rowerowe, wykonany z prawdziwej skóry jagnięcej z merynosów marki Hollert. Gwarantuje komfortowe wycieczki rowerowe przez cztery pory roku. Pokrowiec można bardzo łatwo czyścić, a lanolina zawarta w wełnie zapobiega nadmiernym zabrudzeniom. Dzięki przepuszczalności powietrza, nasza skóra nie przegrzewa się, dlatego pokrowiec może być używany zarówno w zimne jak i ciepłe dni. Gęsta i gruba wełna zapobiega bolesnym odciskom i otarciom. Elastyczna opaska zapewnia bezpieczne mocowanie. Skóra na spodzie zapobiega ślizganiu się podczas jazdy.Materiał: 100% skóra jagnięca merynosów. Wymiary: długość: 28 cm, szerokość 20 cm     Naturalny produkt najwyższej klasy!
80,00 zł*
Pokrowiec na siodełko rowerowe Brązowe
Przytulny, miękki pokrowiec na siodełko rowerowe, wykonany z prawdziwej skóry jagnięcej z merynosów. Gwarantuje komfortowe wycieczki rowerowe przez cztery pory roku. Gęsta i gruba wełna zapobiega bolesnym odciskom i otarciom. Dzięki przepuszczalności powietrza, nasza skóra nie przegrzewa się, dlatego pokrowiec może być używany zarówno w zimne jak i ciepłe dni. Elastyczna opaska zapewnia bezpieczne mocowanie. Skóra na spodzie zapobiega ślizganiu się podczas jazdy. Materiał: 100% skóra jagnięca merynosów. Wymiary: długość: 28 cm, szerokość 20 cm   Naturalny produkt najwyższej klasy!
80,00 zł*
Pokrowiec na siodełko rowerowe Camel
Przytulny, miękki pokrowiec na siodełko rowerowe, wykonany z prawdziwej skóry jagnięcej z merynosów marki Hollert. Gwarantuje komfortowe wycieczki rowerowe przez cztery pory roku. Gęsta i gruba wełna zapobiega bolesnym odciskom i otarciom. Dzięki przepuszczalności powietrza, nasza skóra nie przegrzewa się, dlatego pokrowiec może być używany zarówno w zimne jak i ciepłe dni. Elastyczna opaska zapewnia bezpieczne mocowanie. Skóra na spodzie zapobiega ślizganiu się podczas jazdy. Materiał: 100% skóra jagnięca merynosów. Wymiary: długość: 28 cm, szerokość 20 cm   Naturalny produkt najwyższej klasy!
80,00 zł*
Pokrowiec na siodełko rowerowe Stracciatella
Przytulny, miękki pokrowiec na siodełko rowerowe, wykonany z prawdziwej skóry jagnięcej z merynosów marki Hollert. Gwarantuje komfortowe wycieczki rowerowe przez cztery pory roku. Gęsta i gruba wełna zapobiega bolesnym odciskom i otarciom. Dzięki przepuszczalności powietrza, nasza skóra nie przegrzewa się, dlatego pokrowiec może być używany zarówno w zimne jak i ciepłe dni. Elastyczna opaska zapewnia bezpieczne mocowanie. Skóra na spodzie zapobiega ślizganiu się podczas jazdy. Materiał: 100% skóra jagnięca merynosów. Wymiary: długość: 28 cm, szerokość 20 cm     Naturalny produkt najwyższej klasy!
80,00 zł*