BLOG

Interesujesz się dekoracją wnętrz? Chcesz się dowiedzieć jak dbać o swoje skóry owcze i odzież skórzaną? Na naszym blogu, znajdziesz wiele przydatnych artykułów dotyczących produktów skórzanych. Poruszamy wiele ciekawych i bieżących tematów. Znajdziesz u nas wpisy dotyczące sposobów pielęgnacji i dbania o nasze produkty oraz opis ich charakterystyki i właściwości. Na bieżąco prezentujemy nowości i to nad czym pracujemy. Udzielamy porad i propozycji z okazji najważniejszych świąt kalendarzowych.

Życzymy miłej lektury!

gwiazdorskiewalentynki

Charytatywny pokaz mody “Gwiazdorskie Walentynki”, który odbył się w Urzędzie Gminnym w Michałowicach 11 lutego 2024 roku, był niezapomnianym wydarzeniem, które połączyło świat sławy z dobrym celem.

walentynkitło

Zbliżają się Walentynki, a Ty zastanawiasz się, jak sprawić, by tegoroczne święto miłości było wyjątkowe i pełne ciepła? Dlatego też dzisiaj przychodzimy z pomysłami na prezenty, które nie tylko rozgrzeją serce ukochanej osoby, ale także dodadzą uroku...

dzienbabcidziadka

Znalezienie idealnego prezentu na Dzień Babci i Dzień Dziadka sprawia Ci problem? Poznaj nasze propozycje, które z pewnością trafią w gusta Twoich Dziadków!

031202023

3 grudnia 2023 roku już po raz kolejny mieliśmy ogromny zaszczyt wziąć udział w charytatywnym pokazie mody Gwiazdy Dzieciom. Ta edycja zdecydowanie należała do wyjątkowych.