Filtry
Florapell - ekologiczny nawóz z wełny owczej 25kg
UNIWERSALNY NAWÓZ - Czy to dla ogrodników działkowych, miłośników kwiatów czy rolnictwa ekologicznego: granulat z wełny owczej to idealny nawóz do warzyw, owoców, roślin domowych i ogrodowych.IDEALNE ZAOPATRZENIE - Ekologiczny nawóz składa się w 100% z naturalnej wełny owczej i zawiera udział składników odżywczych azotu i potasu.DŁUGOTRWAŁY EFEKT - Naturalne właściwości nawozowe wełny są uwalniane przez naszą technologię przetwarzania w taki sposób, że wszystkie składniki odżywcze mogą być pobierane bezpośrednio przez rośliny. Działają nawet do 10 miesięcy!PRZYJAZNY ŚRODOWISKU – Florapell to produkt przyjazny dla środowiska, który powstał podczas kilkuletniej współpracy z Uniwersytetem Humboldta i spełnia surowe wytyczne UE dotyczące nawozów ekologicznych.CZYSTA WITALNOŚĆ - FloraPell to zrównoważone, naturalne zaopatrzenie Twoich roślin, wolne od chemicznych dodatków. Dzięki tworzeniu się próchnicy i spulchnianiu gleby poprzez efekt pęcznienia, długoterminowo i pozytywnie wpływa na biologię gleby.Składniki i właściwości: Azot ogólny: 10 - 12% N Tlenek Potasu: 4 - 6% K2O Siarka ogólna: 1,8 2% S Pięciotlenek fosforu: 0,15 - 0,17% P2O5 Tlenek Magnezu: 0,05% MgO Substancja organiczna ok. 85% oTS pH: około 8,8 Waga: 25 kg
415,00 zł*
Miękka szczotka do skór owczych
Stabilna szczotka do delikatnej pielęgnacji skór jagnięcych i owczych. Uchwyt i głowa wykonane są z naturalnego drewna. Regularne czesanie futra pozwala zachować jego piękny wygląd i miękkość. Zakrzywione włosie z miękkiego metalu z zabezpieczonymi końcami, pozwala na delikatne rozczesywanie włosia, bez szarpania. Wymiary: 10 x 18 cm Oryginalny produkt firmy TRIXIE.
30,00 zł*
PŁYN DO PRANIA wełny i skór owczych 250ml
Ekologiczny detergent do czyszczenia skór owczych, wełny, jedwabiu oraz futra, nadających się do prania. Wszystkie wyroby należy prać w temperaturze 30°C, dotyczy to także prania ręcznego. Zawartośc lanoliny sprawia, że środek ma działanie nawilżające, co pozwala na zachowanie miękkości i delikatności materiałów. Niezwykle wydajny, stworzony tylko z naturalnych składników. Należy przestrzegać wskazówek producenta umieszczonych na opakowaniu. Ważne informacje Produkt ekologiczny, zgodny z wytycznymi Niemieckiego Stowarzyszenia Ochrony Zwierząt. Nie zawiera oleju palmowego oraz składników petrochemicznych. Wykonany z surowców odnawialnych oraz lanoliny. Uwaga! Używaj tylko do skór i futer nadających się do prania! Pierz w niskich temperaturach ręcznie lub w pralce załadowanej do pełna!     Naturalny produkt najwyższej klasy!
39,00 zł*