Modne, unikatowe kamizelki dla dzieci. Podczas ich szycia, postawiliśmy na wysoką jakość oraz komfort noszenia. Dlatego wszystkie kamizelki uszyte są ręcznie z wysokiej jakości skóry merynosów z niemieckich owczarni. Skóra ta zapewnia niezbędne ciepło, jest także miękka i miła w dotyku. Wszystkie kamizelki ozdobione zostały ręcznie wykonanymi aplikacjami. Posiadają także dwie kieszenie, w których dzieci mogą trzymać ważne dla siebie skarby. Kamizelki zarówno w środku, jak i przy kołnierzu połach i rękawach, obszyte zostały miękkim, lśniącym futerkiem. Są idealne na każdą porę roku. W wakacje doskonale sprawują się w zastępstwie letnich kurtek, zimą jako dodatkowa, ciepła warstwa.

Filtry
Dziecięca kamizelka z owczej skóry - MORITZ
Przytulna, miękka, a jednocześnie wytrzymała kamizelka dziecięca z jagnięcej skóry merynosów, to produkt najwyższej jakości. Posiadająca właściwości zdrowotne owcza skóra zapewnia komfort termiczny, oraz dzięki swojej lekkości, dużą wygodę noszenia. Kamizelka idealnie dopasowuje się do ciała dziecka i jest odporna na zabrudzenia. Nadaje się do noszenia przez cały rok, zarówno w chłodne letnie wieczory, jak i zimą jako dodatkowe okrycie. Kamizelka ma wszyty zamek z przodu, oraz dwie kieszenie boczne. Proszę zwrócić uwagę na tabelę rozmiarów przy dokonywaniu zakupu!   Naturalny produkt najwyższej klasy!
Kolor
199,00 zł* (Poprzednia najniższa cena 225,00 zł*)
Kamizelka dziecięca ze skóry jagnięcej - MODEL 01
• Wyjątkowo miękka kamizelka dziecięca ze skóry jagnięcej merynosów z niemieckich owczarni • Cenna skóra owcza utrzymuje komfortowe ciepło i zapewnia wysoki komfort noszenia • Kamizelka w 100% wykonana ręcznie z dbałością o najdrobniejszy szczegół posiada dwie naszyte kieszenie i jest absolutnym unikatem • Odpowiednia do noszenia przez cały rok. Idealna na chłodne letnie wieczory lub zimą zakładana na kurtkę jako dodatkowe źródło ciepła • Kamizelka zapinana na sznurek z pomponami   Skóra jagnięca: Naturalny produkt najwyższej klasy!
271,40 zł*
Kamizelka dziecięca ze skóry jagnięcej - MODEL 13
• Wyjątkowo miękka kamizelka dziecięca ze skóry jagnięcej merynosów z niemieckich owczarni • Cenna skóra owcza utrzymuje komfortowe ciepło i zapewnia wysoki komfort noszenia • Kamizelka w 100% wykonana ręcznie z dbałością o najdrobniejszy szczegół posiada dwie naszyte kieszenie i jest absolutnym unikatem • Odpowiednia do noszenia przez cały rok. Idealna na chłodne letnie wieczory lub zimą zakładana na kurtkę jako dodatkowe źródło ciepła • Kamizelka zapinana na rzemyk   Skóra jagnięca: Naturalny produkt najwyższej klasy!
271,40 zł*