Skóry do tzn. majsterkowania, powstają z odpadów po produkcji skórzanych ubrań, narzut czy skór odzieżowych. Dbając o to, by nic się nie zmarnowało, umożliwiamy zakup również fragmentów niezwykle miękkiej, puszystej wełny. Często używane są w krawiectwie, jak i w pracach ręcznych, jako ozdobne dodatki lub wykorzystywane są jako poprawki na skórzanych ubraniach. Sprawdzają się także w roli ekologicznych i higienicznych wypełnień, gdyż pozbawione są substancji szkodliwych. Ścinki są wysokiej jakości wełną różnej długości oraz kolorów. Możemy znaleźć bardzo naturalne odcienie, jak i farbowane na różne żywe kolory: pomarańcze, błękity czy czerwienie.

Filtry
Skóra jagnięca - SKÓRY DO MAJSTERKOWANIA 1,5 kg
• Odpady skórzane do szycia, prac ręcznych, do stosowania jako wypełnienie lub dekoracja • Nie zawierają szkodliwych substancji • Puszyście miękka wełna • Higieniczna • Wełna różnej długości   Skóra jagnięca: Naturalny produkt najwyższej klasy!
Kolor
55,00 zł*
Skóra odzieżowa jagnięca z merynosów Antyczny Brąz
Wysokiej jakości skóry jagnięce z merynosów w naturalnym kształcie (jakość A), sortowane ręcznie. Jedwabiście miękkie futro z prostymi włosami. Strona skórzana to zamsz w kolorze antycznego brązu. Skóry idealnie nadają się do wyrobu ubrań, torebek lub mogą służyć jako dekoracja.   Naturalny produkt najwyższej klasy!
358,80 zł*