Filtry
Ekologiczna skóra owcza - STRACCIATELLA
Jeśli marzysz o przytulnym wystroju swojego domu, to mamy dla Ciebie wspaniałą ofertę. Naturalna, puszysta skóra owcza stracciatella nie tylko przepięknie się prezentuje w każdym wnętrzu, ale również ma właściwości prozdrowotne! Prawdziwa, naturalna skóra owcza merynosów, pochodzących z bawarskich owczarni. Ręczna selekcja i rzemieślnicza obróbka zapewniają wysoką jakość produktu. Ekologicznie garbowana (garbowanie ałunem). Skóra nie jest barwiona ani bielona, dzięki czemu nie zawiera szkodliwych substancji. Dotyk miękkiego owczego futra działa relaksująco na nasz organizm, sprawiając, że wypoczynek jest bardziej efektywny. Stylowy dodatek do każdego wnętrza jako narzuta, dywan lub dekoracja przed kominkiem. Naturalne właściwości termoregulacyjne zapewniają przyjemne chłodzenie latem i przyjemne ciepło w zimne dni. Zawartość lanoliny we włosiu powoduje silne działanie antybakteryjne, plamoodporne oraz przeciwalergiczne hamując namnażanie się roztoczy. Gęste futro dostosowuje się do kształtu ciała rozładowując napięcie mięśniowe, poprawiając krążenie krwi i łagodząc stres. Skóra jest bardzo elastyczna, trwała i odporna na rozdarcia. Ze względu na ekologiczne garbowanie skóra jagnięca nie nadaje się do prania. Regularne wytrzepywanie, wyczesywanie, delikatne odkurzanie i wietrzenie wystarczą, by zachować ją w pięknym stanie. Długość włosia ok. 3,5-7 cm. Cudowny dar natury, którym będziesz się cieszyć przez długi czas!Informację o tym jak mierzymy nasze skóry znajdziesz w zakładce "Jak mierzyć produkty" Idealnie sprawdzi się jako: Narzuta na łóżko, sofę, fotel samochodowy, huśtawkę ogrodową lub ławkę. Dekoracja, bieżnik, dywan, mata do siedzenia itp. Doskonały pomysł na prezent! Przed dokonaniem zakupu sprawdź informację o tym jak mierzymy nasze skóry!
279,00 zł*
Ekologiczna skóra owcza - SZAMPAŃSKA
Jeśli marzysz o przytulnym wystroju swojego domu, to mamy dla Ciebie wspaniałą ofertę. Naturalna, puszysta skóra owcza nie tylko przepięknie się prezentuje w każdym wnętrzu, ale również ma właściwości prozdrowotne! Prawdziwa, ekologiczna skóra owcza merynosów, pochodzących z bawarskich owczarni. Ręczna selekcja i rzemieślnicza obróbka zapewniają wysoką jakość produktu. Ekologicznie garbowana (garbowanie ałunem). Skóra nie jest barwiona ani bielona, dzięki czemu nie zawiera szkodliwych substancji. Dotyk miękkiego owczego futra działa relaksująco na nasz organizm, sprawiając, że wypoczynek jest bardziej efektywny. Stylowy dodatek do każdego wnętrza jako narzuta, dywan lub dekoracja przed kominkiem. Naturalne właściwości termoregulacyjne zapewniają przyjemne chłodzenie latem i przyjemne ciepło w zimne dni. Zawartość lanoliny we włosiu powoduje silne działanie antybakteryjne, plamoodporne oraz przeciwalergiczne hamując namnażanie się roztoczy. Gęste futro dostosowuje się do kształtu ciała rozładowując napięcie mięśniowe, poprawiając krążenie krwi i łagodząc stres. Skóra jest bardzo elastyczna, trwała i odporna na rozdarcia. Ze względu na ekologiczne garbowanie skóra jagnięca nie nadaje się do prania. Regularne wytrzepywanie, wyczesywanie, delikatne odkurzanie i wietrzenie wystarczą, by zachować ją w pięknym stanie. Cudowny dar natury, którym będziesz się cieszyć przez długi czas! Idealnie sprawdzi się jako: Narzuta na łóżko, sofę, fotel samochodowy, huśtawkę ogrodową lub ławkę. Dekoracja, bieżnik, dywan, mata do siedzenia itp. Doskonały pomysł na prezent!Przed dokonaniem zakupu sprawdź informację o tym jak mierzymy nasze skóry!
549,00 zł*
Florapell - ekologiczny nawóz z wełny owczej 25kg
UNIWERSALNY NAWÓZ - Czy to dla ogrodników działkowych, miłośników kwiatów czy rolnictwa ekologicznego: granulat z wełny owczej to idealny nawóz do warzyw, owoców, roślin domowych i ogrodowych.IDEALNE ZAOPATRZENIE - Ekologiczny nawóz składa się w 100% z naturalnej wełny owczej i zawiera udział składników odżywczych azotu i potasu.DŁUGOTRWAŁY EFEKT - Naturalne właściwości nawozowe wełny są uwalniane przez naszą technologię przetwarzania w taki sposób, że wszystkie składniki odżywcze mogą być pobierane bezpośrednio przez rośliny. Działają nawet do 10 miesięcy!PRZYJAZNY ŚRODOWISKU – Florapell to produkt przyjazny dla środowiska, który powstał podczas kilkuletniej współpracy z Uniwersytetem Humboldta i spełnia surowe wytyczne UE dotyczące nawozów ekologicznych.CZYSTA WITALNOŚĆ - FloraPell to zrównoważone, naturalne zaopatrzenie Twoich roślin, wolne od chemicznych dodatków. Dzięki tworzeniu się próchnicy i spulchnianiu gleby poprzez efekt pęcznienia, długoterminowo i pozytywnie wpływa na biologię gleby.Składniki i właściwości: Azot ogólny: 10 - 12% N Tlenek Potasu: 4 - 6% K2O Siarka ogólna: 1,8 2% S Pięciotlenek fosforu: 0,15 - 0,17% P2O5 Tlenek Magnezu: 0,05% MgO Substancja organiczna ok. 85% oTS pH: około 8,8 Waga: 25 kg
415,00 zł*
Islandzka skóra jagnięca - CZARNA
Naturalna, prawdziwa, wysokiej jakości islandzka skóra jagnięca marki Hollert. Wyselekcjonowana ręcznie i fachowo przycięta do odpowiedniego kształtu. Ekologicznie garbowana (garbowanie ałunowe). Skóra nie jest bielona, dzięki czemu jest wolna od szkodliwych substancji. Islandzkie futro jako dekoracja prezentuje się bardzo luksusowo, dzięki długiemu włosiu ok. 10-15 cm. Niezależnie od użytowania: jako narzuta czy dywan - przyciąga wzrok w każdym pomieszczeniu. Zdolności termoregulacyjne zapewniają przyjemne chłodzenie latem i ciepło zimą. Lanolina zawarta w owczej skórze, zapobiega powstawaniu plam i ułatwia czyszczenie. Właściwości przeciwbakteryjne i antyalergiczne zapewniają bezpieczne użytkowanie. Skóra jest bardzo elastyczna, wytrzymała i odporna na uszkodzenia. Ze względu na ekologiczne garbowanie skóra Islandzka nie nadaje się do prania. Pielęgnacja polega na regularnym potrząsaniu, szczotkowaniu, odkurzaniu i wentylacji. Skóra owcza jest bardzo popularna jako prezent. Wyjątkowy dar od natury, którym będziesz się cieszyć przez długi czas! Przed dokonaniem zakupu sprawdź informację o tym jak mierzymy nasze skóry!
379,00 zł*
Islandzka skóra jagnięca - STRACCIATELLA
Jeśli szukasz naturalnej skóry owczej, która pięknie ozdobi wnętrze Twojego domu, nie mogłeś lepiej trafić. Cudownie puszyste skóry islandzkie zachwycają i nadają przytulności we wszystkich aranżacjach i pomieszczeniach. Co sprawia, że skóra owcza islandzka jest tak niezwykła? Prawdziwe, wysokiej jakości skóry jagnięce islandzkie z farbowanymi końcówkami. Wyselekcjonowane ręcznie i fachowo przycięte do odpowiedniego kształtu. Ekologicznie garbowane (garbowanie ałunowe). Skóry nie są bielone, dlatego są wolne od szkodliwych substancji. Długie włosie ok. 10-15 cm sprawia, że islandzkie futra jako dekoracja prezentują się bardzo luksusowo. Niezależnie od użytkowania: jako narzuta czy dywan - przyciągają wzrok w każdym pomieszczeniu. Zdolności termoregulacyjne zapewniają przyjemne chłodzenie latem i ciepło zimą. Lanolina zawarta w owczej skórze, zapobiega powstawaniu plam i ułatwia czyszczenie. Właściwości przeciwbakteryjne i antyalergiczne zapewniają bezpieczne użytkowanie. Skóry są bardzo elastyczne, wytrzymałe i odporne na uszkodzenia. Ze względu na ekologiczne garbowanie skóry Islandzkie nie nadają się do prania. Pielęgnacja polega na regularnym potrząsaniu, szczotkowaniu, odkurzaniu i wentylacji. Skóry owcze są bardzo popularne jako prezent. Wyjątkowy dar od natury, którym będziesz się cieszyć przez długi czas! Idealnie sprawdza się jako:     Narzuta na łóżko, kanapę, huśtawkę ogrodową i ławę.     Dekoracja, chodnik, dywan, podkładka na siedzenia itp.Przed dokonaniem zakupu sprawdź informację o tym jak mierzymy nasze skóry!
379,00 zł*
Islandzka skóra jagnięca - SZAMPAŃSKA
Naturalna, prawdziwa, wysokiej jakości islandzka skóra jagnięca. Wyselekcjonowana ręcznie i fachowo przycięta do odpowiedniego kształtu. Ekologicznie garbowana (garbowanie ałunowe). Skóra nie jest bielona, dzięki czemu jest wolna od szkodliwych substancji. Długie włosie ok. 10-15 cm sprawia, że islandzkie futro jako dekoracja prezentuje się bardzo luksusowo. Niezależnie od użytowania: jako narzuta czy dywan - przyciąga wzrok w każdym pomieszczeniu. Zdolności termoregulacyjne zapewniają przyjemne chłodzenie latem i ciepło zimą. Lanolina zawarta w owczej skórze zapobiega powstawaniu plam i ułatwia czyszczenie. Właściwości przeciwbakteryjne i antyalergiczne zapewniają bezpieczne użytkowanie. Skóra jest bardzo elastyczna, wytrzymała i odporna na uszkodzenia. Ze względu na ekologiczne garbowanie skóra Islandzka nie nadaje się do prania. Pielęgnacja polega na regularnym potrząsaniu, szczotkowaniu, odkurzaniu i wentylacji. Skóra owcza jest bardzo popularna jako prezent. Wyjątkowy dar od natury, którym będziesz się cieszyć przez długi czas!Przed dokonaniem zakupu sprawdź informację o tym jak mierzymy nasze skóry!
249,00 zł*
Islandzka skóra owcza - NAKRAPIANA
Prawdziwa, w pełni naturalna skóra jagnięca islandzka z merynosów. Wyselekcjonowana i fachowo ręcznie przycięta do odpowiedniego kształtu. Ekologiczne garbowana (garbowanie ałunowe). Skóra nie jest chemicznie bielona, dzięki czemu jest wolna od szkodliwych substancji. Bezwonna i absolutnie łatwa w pielęgnacji, wystarczy regularne potrząsanie, lekkie odkurzanie i wentylacja, aby zachować jej urodę. Zdolności termoregulacyjne zapewniają przyjemne chłodzenie latem i ciepło zimą. Lanolina zawarta w owczej skórze, zapobiega powstawaniu plam i ułatwia czyszczenie. Piękne łaciate futro nada przytulności wnętrzu. Skóra jest bardzo elastyczna, wytrzymała i odporna na rozdarcie. Długość włosia to około 3,5-7 cm. Idealnie sprawdza się jako: Narzuta na łóżko, kanapę, fotelik samochodowy czy huśtawkę ogrodową. Dekoracja przed kominkiem lub dywan przed sofą. Przed dokonaniem zakupu sprawdź informację o tym jak mierzymy nasze skóry!
329,00 zł*
Islandzka skóra owcza jagnięca - BIAŁA
Naturalna, prawdziwa, wysokiej jakości islandzka skóra jagnięca marki Hollert. Wyselekcjonowana ręcznie i fachowo przycięta do odpowiedniego kształtu. Ekologicznie garbowana (garbowanie ałunowe). Skóra nie jest bielona, dzięki czemu jest wolna od szkodliwych substancji. Islandzkie futro jako dekoracja prezentuje się bardzo luksusowo, dzięki długiemu włosiu ok. 10-15 cm. Niezależnie od użytkowania: jako narzuta czy dywan - przyciąga wzrok w każdym pomieszczeniu. Zdolności termoregulacyjne zapewniają przyjemne chłodzenie latem i ciepło zimą. Lanolina zawarta w owczej skórze, zapobiega powstawaniu plam i ułatwia czyszczenie. Właściwości przeciwbakteryjne i antyalergiczne zapewniają bezpieczne użytkowanie. Skóra jest bardzo elastyczna, wytrzymała i odporna na uszkodzenia. Ze względu na ekologiczne garbowanie skóra Islandzka nie nadaje się do prania. Pielęgnacja polega na regularnym potrząsaniu, szczotkowaniu, odkurzaniu i wentylacji. Skóra owcza jest bardzo popularna jako prezent. Wyjątkowy dar od natury, którym będziesz się cieszyć przez długi czas!Przed dokonaniem zakupu sprawdź informację o tym jak mierzymy nasze skóry!
419,00 zł*
Medyczna skóra owcza - RELUGAN
W pełni naturalna, prozdrowotna, gęsta i puszysta skóra owcza, która zachwyca zarówno wyglądem jak i swoimi właściwościami. Podaruj sobie ten niezwykły dar natury i poczuj jak cudownie potrafi zrelaksować ciało i umysł! Prawdziwa, puszysta i gęsta skóra owcza merynosów, pochodząca z najlepszych niemieckich hodowli. Garbowana medycznie, nie zawierająca żadnych szkodliwych substancji. Wysoka zawartość lanoliny sprawia, że jest antybakteryjna, bezpieczna dla alergików oraz zapobiega namnażaniu się roztoczy. Grube i miękkie futro owcze idealnie dopasowuje się do kształtu ciała, dlatego jest zalecana jako podkładka do spania. Naturalne właściwości prozdrowotne pomagają w przypadkach bezsenności, zespołach bólowych pleców oraz reumatycznych. Zdolności termoregulacyjne utrzmują prawidłową temperaturę ciała zarówno w zimie jak i w lecie, jednocześnie pochłaniając wilgoć i uwalniając ją do otoczenia. Ze względu na garbowanie lecznicze (garbowanie reluganowe), skóry można prać w 30°C. Instrukcja pielęgnacji jest dołączona do każdego produktu. W 100% naturalna skóra owcza, sprawdzi się jako narzuta na fotel, łóżko czy kanapę. Niezwykły dar natury, którego nie może zabraknąć w Twoim domu. Długość włosia ok. 3-4 cm (strzyżone).Przed dokonaniem zakupu sprawdź informację o tym jak mierzymy nasze skóry!
249,00 zł*
PŁYN DO PRANIA wełny i skór owczych 250ml
Ekologiczny detergent do czyszczenia skór owczych, wełny, jedwabiu oraz futra, nadających się do prania. Wszystkie wyroby należy prać w temperaturze 30°C, dotyczy to także prania ręcznego. Zawartośc lanoliny sprawia, że środek ma działanie nawilżające, co pozwala na zachowanie miękkości i delikatności materiałów. Niezwykle wydajny, stworzony tylko z naturalnych składników. Należy przestrzegać wskazówek producenta umieszczonych na opakowaniu. Ważne informacje Produkt ekologiczny, zgodny z wytycznymi Niemieckiego Stowarzyszenia Ochrony Zwierząt. Nie zawiera oleju palmowego oraz składników petrochemicznych. Wykonany z surowców odnawialnych oraz lanoliny. Uwaga! Używaj tylko do skór i futer nadających się do prania! Pierz w niskich temperaturach ręcznie lub w pralce załadowanej do pełna!     Naturalny produkt najwyższej klasy!
39,00 zł*
Skóra jagnięca angielska nakrapiana - 2. KATEGORIA
Prawdziwa skóra jagnięca z następującymi wadami/skazami: • Strona skórzana: zszyte uszkodzenia powstałe w wyniku garbowania, dziury, wada barwy • Wełna: łyse miejsce, oznaczenie owcy, sfilcowana wełna • Kształt: bezkształtny • Skóra owcza to produkt naturalny, dzięki czemu oczyszcza się samoistnie • Każda skóra jest jedyna w swoim rodzaju. Niebarwiona! Naturalny odcień • Dzięki specjalnym włóknom skóra jagnięca ma właściwości termoregulacyjne - latem chłodzi, zimą ociepla • Poprawia samopoczucie • Wspomaga utrzymywanie zdrowej i stałej temperatury ciała • Przytulnie miękka i higieniczna • Przekazuje naturalne ciepło i łagodzi dolegliwości • Ma działanie uspokajające • Kolor: Naturalnie nakrapiana • Długość włosia: ok. 2-7 cm Idealnie sprawdzi się jako: • Narzuta na łóżko, sofę, fotel samochodowy, huśtawkę ogrodową, ławkę lub jako dekoracja • Posłanie dla ukochanego czworonoga   Skóra jagnięca: Naturalny produkt najwyższej klasy!
200,00 zł*
Skóra jagnięca w kolorze naturalnej bieli podpalana - 2. KATEGORIA
Prawdziwa skóra jagnięca merynosów z następującymi wadami/skazami: • Strona skórzana: zszyte uszkodzenia powstałe w wyniku garbowania, dziury, wada barwy • Wełna: łyse miejsce, oznaczenie owcy, sfilcowana wełna • Kształt: bezkształtne • Skóra owcza to produkt naturalny, dzięki czemu oczyszcza się samoistnie • Każda skóra jest jedyna w swoim rodzaju • Miękka wełniana podkładka • Dzięki specjalnym włóknom skóra jagnięca ma właściwości termoregulacyjne - latem chłodzi, zimą ociepla • Poprawia samopoczucie • Wspomaga utrzymywanie zdrowej i stałej temperatury ciała • Przytulnie miękka i higieniczna • Przekazuje naturalne ciepło i łagodzi dolegliwości • Ma działanie uspokajające • Kolor: naturalna biel z podpalanymi końcówkami • Długość włosia: ok. 2-7 cm Idealnie sprawdzi się jako: • Narzuta na łóżko, sofę, fotel samochodowy, huśtawkę ogrodową, ławkę lub jako dekoracja • Posłanie dla ukochanego czworonoga   Skóra jagnięca: Naturalny produkt najwyższej klasy!
199,00 zł*
Skóra odzieżowa jagnięca z merynosów Antyczny Brąz
Wysokiej jakości skóry jagnięce z merynosów w naturalnym kształcie (jakość A), sortowane ręcznie. Jedwabiście miękkie futro z prostymi włosami. Strona skórzana to zamsz w kolorze antycznego brązu. Skóry idealnie nadają się do wyrobu ubrań, torebek lub mogą służyć jako dekoracja.   Naturalny produkt najwyższej klasy!
358,80 zł*
Skóra owcza - RÓŻOWA
Prawdziwa skóra jagnięca z bawarskich merynosówSortowana ręcznie i fachowo cięta na kształtEkologicznie garbowana, barwiona skóra jagnięca z merynosów ma tę zaletę, że można ją prać (do każdej skóry dołączona jest instrukcja pielęgnacji)Bezzapachowa i łatwa w pielęgnacji (regularne wytrząsanie, lekkie odkurzanie i wietrzenie wystarczy, aby zachować jej piękno)Termoregulacja - ciało jest chłodzone w upalne letnie dni, a zimą zapewnia przyjemne, suche ciepło.Róż wspaniale łączy się z wieloma innymi kolorami, takimi jak czarny, biały, złoty, niebieski czy zielony.Skóra jest bardzo elastyczna, wytrzymała i odporna na rozdarciaDługość włosa wynosi około 3,5-7 cmPrzed dokonaniem zakupu sprawdź informację o tym jak mierzymy nasze skóry!
339,00 zł*
Skóra owcza w naturalne wzory - ANGIELSKA NAKRAPIANA
Każde futro posiada unikatowe umaszczenie! Skóry na zdjęciach to przykładowe produkty, nie ma dwóch takich samych skór angielskich! Nasza rodzinna firma zwraca szczególną uwagę na jakość i świadomą hodowlę zwierząt. Skóry są przez nas ręcznie selekcjonowane i fachowo przycinane do odpowiednich kształtów. Żadna z owiec nie jest zabijana ze względu na swoje runo. Futra owcze wykorzystywane przez nas są jedynie produktem ubocznym, który jest następnie odpowiednia oprawiany i uszlachetniany. Skóra Angielska Nakrapiana nie jest barwiona ani bielona, dzięki czemu nie zawiera szkodliwych substancji. Ekologicznie garbowana (garbowanie ałunem). Dotyk miękkiego owczego futra działa relaksująco na nasz organizm, sprawiając, że wypoczynek jest bardziej efektywny. Stylowy dodatek do każdego wnętrza jako narzuta, dywan lub dekoracja przed kominkiem. Naturalne właściwości termoregulacyjne zapewniają przyjemne chłodzenie latem i przyjemne ciepło w zimne dni. Zawartość lanoliny we włosiu powoduje silne działanie antybakteryjne, plamoodporne oraz przeciwalergiczne hamując namnażanie się roztoczy. Gęste futro dostosowuje się do kształtu ciała rozładowując napięcie mięśniowe, poprawiając krążenie krwi i łagodząc stres. Skóra jest bardzo elastyczna, trwała i odporna na rozdarcia. Ze względu na ekologiczne garbowanie skóra jagnięca nie nadaje się do prania. Regularne wytrzepywanie, wyczesywanie, delikatne odkurzanie i wietrzenie wystarczą, by zachować ją w pięknym stanie.Informację o tym jak mierzymy nasze skóry znajdziesz w zakładce "Jak mierzyć produkty" Cudowny dar natury, którym będziesz się cieszyć przez długi czas! Długość włosia: 3-7cm. Idealnie sprawdzi się jako: Narzuta na łóżko, sofę, fotel samochodowy, huśtawkę ogrodową lub ławkę. Dekoracja, bieżnik, dywan, mata do siedzenia itp. Doskonały pomysł na prezent!Przed dokonaniem zakupu sprawdź informację o tym jak mierzymy nasze skóry!
229,00 zł*
Skóra owcza - BRĄZOWY GRIZZLY
Jeśli marzysz o przytulnym wystroju swojego domu, to mamy dla Ciebie wspaniałą ofertę. Puszysta, w pełni naturalna skóra owcza nie tylko przepięknie się prezentuje w każdym wnętrzu, ale również ma właściwości prozdrowotne! Prawdziwa, naturalna skóra owcza merynosów, pochodzących z bawarskich owczarni. Ręczna selekcja i rzemieślnicza obróbka zapewniają wysoką jakość produktu. Ekologicznie garbowana (garbowanie ałunem). Skóra nie jest barwiona ani bielona, dzięki czemu nie zawiera szkodliwych substancji. Dotyk miękkiego owczego futra działa relaksująco na nasz organizm, sprawiając, że wypoczynek jest bardziej efektywny. Stylowy dodatek do każdego wnętrza jako narzuta, dywan lub dekoracja przed kominkiem. Naturalne właściwości termoregulacyjne zapewniają przyjemne chłodzenie latem i przyjemne ciepło w zimne dni. Zawartość lanoliny we włosiu powoduje silne działanie antybakteryjne, plamoodporne oraz przeciwalergiczne hamując namnażanie się roztoczy. Gęste futro dostosowuje się do kształtu ciała rozładowując napięcie mięśniowe, poprawiając krążenie krwi i łagodząc stres. Skóra jest bardzo elastyczna, trwała i odporna na rozdarcia. Ze względu na ekologiczne garbowanie skóra jagnięca nie nadaje się do prania. Regularne wytrzepywanie, wyczesywanie, delikatne odkurzanie i wietrzenie wystarczą, by zachować ją w pięknym stanie. Cudowny dar natury, którym będziesz się cieszyć przez długi czas! Idealnie sprawdzi się jako: Narzuta na łóżko, sofę, fotel samochodowy, huśtawkę ogrodową lub ławkę. Dekoracja, bieżnik, dywan, mata do siedzenia itp. Doskonały pomysł na prezent! Przed dokonaniem zakupu sprawdź informację o tym jak mierzymy nasze skóry!
269,00 zł*
Skóra owcza - CAPPUCCINO 90-100 cm
Lubisz pięknie urządzone wnętrza, które mają niepowtarzalny klimat? Nasze przepiękne barwione skóry owcze pasują do każdego wystroju, nadają przytulności i domowej atmosfery. Jako firma rodzinna zwracamy szczególną uwagę na jakość i świadomą hodowlę zwierząt. Żadna z owiec nie jest zabijana ze względu na swoje runo. Skóry owcze są jedynie produktem ubocznym, który jest przez nas uszlachetniany. Prawdziwa skóra jagnięca merynosów, pochodzących z bawarskich hodowli owiec. Posortowane ręcznie przez naszych wykwalifikowanych pracowników i fachowo przycięte do odpowiedniego kształtu. Barwione skóry jagnięce merynosów są garbowane ekologicznie i mają tę zaletę, że można je prać. Instrukcja pielęgnacji jest dołączona do każdej skóry. Regularne potrząsanie, odkurzanie, czesanie i wietrzenie pozwala utrzymać skórę w dobrym stanie. Czerń pasuje do każdego wnętrza i można ją łączyć z innymi akcetami kolorystycznymi. Skóra jest bardzo elastyczna, wytrzymała i odporna na rozdarcia.Informację o tym jak mierzymy nasze skóry znajdziesz w zakładce "Jak mierzyć produkty" Długość włosia ok. 3,5-7 cm. Idealnie sprawdzi się jako: Narzuta na łóżko, sofę, fotel samochodowy, huśtawkę ogrodową lub ławkę. Dekoracja, bieżnik, dywan, mata do siedzenia itp. Doskonały pomysł na prezent!Przed dokonaniem zakupu sprawdź informację o tym jak mierzymy nasze skóry!
229,00 zł*
Skóra owcza - ESPRESSO
Jeśli marzysz o przytulnym wystroju swojego domu, to mamy dla Ciebie wspaniałą ofertę. Naturalna, puszysta skóra owcza nie tylko przepięknie się prezentuje w każdym wnętrzu, ale również ma właściwości prozdrowotne! Prawdziwa, naturalna skóra owcza merynosów, pochodzących z bawarskich owczarni. Ręczna selekcja i rzemieślnicza obróbka zapewniają wysoką jakość produktu. Ekologicznie garbowana (garbowanie ałunem). Skóra nie jest barwiona ani bielona, dzięki czemu nie zawiera szkodliwych substancji. Dotyk miękkiego owczego futra działa relaksująco na nasz organizm, sprawiając, że wypoczynek jest bardziej efektywny. Stylowy dodatek do każdego wnętrza jako narzuta, dywan lub dekoracja przed kominkiem. Naturalne właściwości termoregulacyjne zapewniają przyjemne chłodzenie latem i przyjemne ciepło w zimne dni. Zawartość lanoliny we włosiu powoduje silne działanie antybakteryjne, plamoodporne oraz przeciwalergiczne hamując namnażanie się roztoczy. Gęste futro dostosowuje się do kształtu ciała rozładowując napięcie mięśniowe, poprawiając krążenie krwi i łagodząc stres. Skóra jest bardzo elastyczna, trwała i odporna na rozdarcia. Ze względu na ekologiczne garbowanie skóra jagnięca nie nadaje się do prania. Regularne wytrzepywanie, wyczesywanie, delikatne odkurzanie i wietrzenie wystarczą, by zachować ją w pięknym stanie. Cudowny dar natury, którym będziesz się cieszyć przez długi czas! Idealnie sprawdzi się jako: Narzuta na łóżko, sofę, fotel samochodowy, huśtawkę ogrodową lub ławkę. Dekoracja, bieżnik, dywan, mata do siedzenia itp. Doskonały pomysł na prezent! Przed dokonaniem zakupu sprawdź informację o tym jak mierzymy nasze skóry!
189,00 zł*
Skóra owcza - KASZTANOWY BRĄZ
Prawdziwe skóry jagnięce Merino, pozyskiwane z bawarskich hodowli owiec przez Hollert! Sortowane ręcznie i fachowo przycinane do odpowiedniego kształtu.Ekologicznie garbowane, barwione skóry jagnięce Merino mają tę zaletę, że można je prać (instrukcje pielęgnacji są dołączone do każdej skóry).Bezzapachowe i łatwe w pielęgnacji, regularne wytrząsanie, lekkie odkurzanie i wietrzenie wystarczy, aby zachować piękno.Efekt równoważenia temperatury. Chłodzi ciało w gorące letnie dni i zapewnia przyjemne ciepło zimą.Kolor kasztanowy można wspaniale łączyć z wieloma innymi kolorami, takimi jak czarny, biały, złoty, niebieski czy zielony. Skóra jest bardzo elastyczna, wytrzymała i odporna na rozdarcia.Długość włosia wynosi około 3,5-7 cmIdealnie nadaje się jako:Poduszka na łóżko, kanapę, fotel samochodowy, huśtawkę ogrodową i ławkę. Dekoracja, bieżnik, dywan, poduszka do siedzenia itp.Przed dokonaniem zakupu sprawdź informację o tym jak mierzymy nasze skóry!
319,00 zł*
Skóra owcza - KREMOWA NAKRAPIANA
Każde futro posiada unikatowe umaszczenie! Skóry na zdjęciach to przykładowe produkty, nie ma dwóch takich samych skór nakrapianych!Nasza rodzinna firma zwraca szczególną uwagę na jakość i świadomą hodowlę zwierząt. Skóry są przez nas ręcznie selekcjonowane i fachowo przycinane do odpowiednich kształtów. Żadna z owiec nie jest zabijana ze względu na swoje runo. Futra owcze wykorzystywane przez nas są jedynie produktem ubocznym, który jest następnie odpowiednia oprawiany i uszlachetniany. Skóra Kremowa Nakrapiana nie jest barwiona ani bielona, dzięki czemu nie zawiera szkodliwych substancji. Ekologicznie garbowana (garbowanie ałunem). Dotyk miękkiego owczego futra działa relaksująco na nasz organizm, sprawiając, że wypoczynek jest bardziej efektywny. Stylowy dodatek do każdego wnętrza jako narzuta, dywan lub dekoracja przed kominkiem. Naturalne właściwości termoregulacyjne zapewniają przyjemne chłodzenie latem i przyjemne ciepło w zimne dni. Zawartość lanoliny we włosiu powoduje silne działanie antybakteryjne, plamoodporne oraz przeciwalergiczne hamując namnażanie się roztoczy. Gęste futro dostosowuje się do kształtu ciała rozładowując napięcie mięśniowe, poprawiając krążenie krwi i łagodząc stres. Skóra jest bardzo elastyczna, trwała i odporna na rozdarcia. Ze względu na ekologiczne garbowanie skóra jagnięca nie nadaje się do prania. Regularne wytrzepywanie, wyczesywanie, delikatne odkurzanie i wietrzenie wystarczą, by zachować ją w pięknym stanie. Cudowny dar natury, którym będziesz się cieszyć przez długi czas! Długość włosia: 3-7cm. Idealnie sprawdzi się jako: Narzuta na łóżko, sofę, fotel samochodowy, huśtawkę ogrodową lub ławkę. Dekoracja, bieżnik, dywan, mata do siedzenia itp. Doskonały pomysł na prezent! Przed dokonaniem zakupu sprawdź informację o tym jak mierzymy nasze skóry!
190,00 zł*
Skóra owcza - KREMOWA NAKRAPIANA 90-100 cm
Każde futro posiada unikatowe umaszczenie! Skóry na zdjęciach to przykładowe produkty - nie ma dwóch takich samych skór nakrapianych!Jeśli marzysz o przytulnym wystroju swojego domu, to mamy dla Ciebie wspaniałą ofertę. Naturalna, puszysta skóra owcza nie tylko przepięknie się prezentuje w każdym wnętrzu, ale również ma właściwości prozdrowotne! Jako firma rodzinna zwracamy szczególną uwagę na jakość i świadomą hodowlę zwierząt. Żadna z owiec nie jest zabijana ze względu na swoje runo. Skóry owcze są jedynie produktem ubocznym, który jest przez nas uszlachetniany. Prawdziwa, naturalna skóra owcza merynosów, pochodzących z bawarskich owczarni. Ręczna selekcja i rzemieślnicza obróbka zapewniają wysoką jakość produktu. Ekologicznie garbowana (garbowanie ałunem). Skóra nie jest barwiona ani bielona, dzięki czemu nie zawiera szkodliwych substancji. Dotyk miękkiego owczego futra działa relaksująco na nasz organizm, sprawiając, że wypoczynek jest bardziej efektywny. Stylowy dodatek do każdego wnętrza jako narzuta, dywan lub dekoracja przed kominkiem. Naturalne właściwości termoregulacyjne zapewniają przyjemne chłodzenie latem i przyjemne ciepło w zimne dni. Zawartość lanoliny we włosiu powoduje silne działanie antybakteryjne, plamoodporne oraz przeciwalergiczne hamując namnażanie się roztoczy. Gęste futro dostosowuje się do kształtu ciała rozładowując napięcie mięśniowe, poprawiając krążenie krwi i łagodząc stres. Skóra jest bardzo elastyczna, trwała i odporna na rozdarcia. Ze względu na ekologiczne garbowanie skóra jagnięca nie nadaje się do prania. Regularne wytrzepywanie, wyczesywanie, delikatne odkurzanie i wietrzenie wystarczą, by zachować ją w pięknym stanie. Długość włosia 3-7cm. Cudowny dar natury, którym będziesz się cieszyć przez długi czas! Idealnie sprawdzi się jako: Narzuta na łóżko, sofę, fotel samochodowy, huśtawkę ogrodową lub ławkę. Dekoracja, bieżnik, dywan, mata do siedzenia itp. Doskonały pomysł na prezent!Przed dokonaniem zakupu sprawdź informację o tym jak mierzymy nasze skóry!
180,00 zł*
%
Skóra owcza - NATURALNE ODCIENIE
Jeśli marzysz o przytulnym wystroju swojego domu, to mamy dla Ciebie wspaniałą ofertę. Naturalna, puszysta skóra owcza nie tylko przepięknie się prezentuje w każdym wnętrzu, ale również ma właściwości prozdrowotne! Prawdziwa, naturalna skóra owcza merynosów, pochodzących z bawarskich owczarni. Ręczna selekcja i rzemieślnicza obróbka zapewnia wysoką jakość produktu. Ekologicznie garbowana (garbowanie ałunem). Skóra nie jest barwiona ani bielona, dzięki czemu nie zawiera szkodliwych substancji. Dotyk miękkiego owczego futra działa relaksująco na nasz organizm, sprawiając, że wypoczynek jest bardziej efektywny. Stylowy dodatek do każdego wnętrza jako narzuta, dywan lub dekoracja przed kominkiem. Naturalne właściwości termoregulacyjne zapewniają przyjemne chłodzenie latem i przyjemne ciepło w zimne dni. Zawartość lanoliny we włosiu powoduje silne działanie antybakteryjne, plamoodporne oraz przeciwalergiczne hamując namnażanie się roztoczy. Gęste futro dostosowuje się do kształtu ciała rozładowując napięcie mięśniowe, poprawiając krążenie krwi i łagodząc stres. Skóra jest bardzo elastyczna, trwała i odporna na rozdarcia. Ze względu na ekologiczne garbowanie skóra jagnięca nie nadaje się do prania. Regularne wytrzepywanie, wyczesywanie, delikatne odkurzanie i wietrzenie wystarczą, by zachować ją w pięknym stanie. Długość włosia ok. 3,5-7 cm. Cudowny dar natury, którym będziesz się cieszyć przez długi czas!Informację o tym jak mierzymy nasze skóry znajdziesz w zakładce "Jak mierzyć produkty" Idealnie sprawdzi się jako: Narzuta na łóżko, sofę, fotel samochodowy, huśtawkę ogrodową lub ławkę. Dekoracja, bieżnik, dywan, mata do siedzenia itp. Doskonały pomysł na prezent! Przed dokonaniem zakupu sprawdź informację o tym jak mierzymy nasze skóry!
Kolor
299,00 zł*
Skóra owcza - ODCIENIE BRĄZU
Lubisz pięknie urządzone wnętrza, które mają niepowtarzalny klimat? Nasze przepiękne barwione skóry owcze pasują do każdego wystroju, nadają przytulności i domowej atmosfery. Jako firma rodzinna zwracamy szczególną uwagę na jakość i świadomą hodowlę zwierząt. Żadna z owiec nie jest zabijana ze względu na swoje runo. Skóry owcze są jedynie produktem ubocznym, który jest przez nas uszlachetniany. Prawdziwa skóra jagnięca merynosów, pochodzących z bawarskich hodowli owiec. Posortowane ręcznie przez naszych wykwalifikowanych pracowników i fachowo przycięte do odpowiedniego kształtu. Barwione skóry jagnięce merynosów są garbowane ekologicznie i mają tę zaletę, że można je prać. Instrukcja pielęgnacji jest dołączona do każdej skóry. Regularne potrząsanie, odkurzanie, czesanie i wietrzenie pozwala utrzymać skórę w dobrym stanie. Czerń pasuje do każdego wnętrza i można ją łączyć z innymi akcetami kolorystycznymi. Skóra jest bardzo elastyczna, wytrzymała i odporna na rozdarcia. Długość włosia ok. 3,5-7 cm. Idealnie sprawdzi się jako: Narzuta na łóżko, sofę, fotel samochodowy, huśtawkę ogrodową lub ławkę. Dekoracja, bieżnik, dywan, mata do siedzenia itp. Doskonały pomysł na prezent!Przed dokonaniem zakupu sprawdź informację o tym jak mierzymy nasze skóry!
Kolor
229,00 zł*
Skóra owcza - ODCIENIE CZERNI I SZAROŚCI
• Prawdziwa skóra owcza merynosów z bawarskich owczarni marki Hollert Naturfellprodukte! Ręczna selekcja i rzemieślnicza obróbka • Dzięki ekologicznemu garbowaniu barwione skóry owcze merynosów nadają się do prania (Instrukcja pielęgnacji jest dołączona do każdego produktu) • Skóry są bezzapachowe i łatwe w pielęgnacji, by utrzymać produkt w dobrym stanie wystarczy regularne wytrzepywanie, delikatne odkurzanie i wietrzenie. • Posiadają Właściwości termoregulacyjne. W letnie upalne dni działają chłodząco, natomiast zimą zapewniają przyjemną suchość i ciepło • Kolory czarny i szary pasują do każdego wnętrza i mogą być łączone z innymi kolorami. Skóra jest bardzo elastyczna, trwała i odporna na rozdarcia • Długość wełny wynosi ok. 3,5-7 cm Idealnie sprawdzi się jako: • Narzuta na łóżko, sofę, fotel samochodowy, huśtawkę ogrodową lub ławkę • Dekoracja, bieżnik, dywan, mata do siedzenia itp. Przed dokonaniem zakupu sprawdź informację o tym jak mierzymy nasze skóry!
Kolor
379,00 zł*

Gwiazdy w naszych kurtkach

Czytaj na naszym blogu

eliza_gwiazda_koc_kaszmirowy_hollert

Jeśli szukasz doskonałego dodatku do swojego wnętrza, którego nie tylko użyjesz podczas zimowych wieczorów, ale także wykorzystasz jako element dekoracyjny, to koc wełniany marki Hollert to idealne rozwiązanie.

Polecamy rówież

Baran z drewna i skóry owczej - PAUL BIAŁY MODEL 41
Ozdobny baranek wykonany z litego drewna i przytulnej owczej skóry. Wykonany ręcznie przez rzeźbiarza, co sprawia że jest absolutnie wyjątkowy! Cudowny jako dodatek wystrojów wnętrz nie tylko tych domowych, ale również w karczmach czy restauracjach. Może służyć jako siedzisko, podnóżek lub po prostu dekoracja. Do tworzenia używane są tylko naturalne materiały, takie jak drewno bukowe lub sosnowe oraz prawdziwa skóra owcza. Wymiary: długość: 85-90 cm szerokość: 45-50 cm wysokość: 67-70 cm Naturalny produkt najwyższej klasy!
749,00 zł*
Mata do jogi wykonana ze skóry garbowanej medycznie -różne rozmiary
100% skóra Merino z niemieckich owczarni, garbowana medycznie Bardzo gęste i przytulnie miękkie futro dopasowuje się indywidualnie do ciała - zapewniając zdrowe, niebiańskie uczucie Gruba wełna zmniejsza nacisk, ciało jest skutecznie zrelaksowane, co znacznie zmniejsza stres i problemy ze snem Idealna baza do ćwiczeń jogi i medytacji. Antypoślizgowe, izolujące i regulujące wilgoć Dzięki garbowaniu medycznemu (garbowanie Relugan) skórki można prać w temperaturze 30 stopni. Instrukcje pielęgnacyjne są dołączone do każdego futra Długość włosia ok. 3-4 cm (strzyżona)
2 290,00 zł*
Baran z drewna i skóry owczej - PAUL M BRĄZOWY MODEL 80
Baran wykonany z litego drewna i przytulnej skóry jagnięcej merynosów w kolorze brązowym Ręcznie wykonany przez snycerza, ten baran jest absolutnie wyjątkowy! Czy to jako podnóżek, czy po prostu jako dekoracja. Przyciąga wzrok w każdym pomieszczeniu! Do produkcji użyto wyłącznie naturalnych materiałów, takich jak drewno bukowe lub sosnowe oraz prawdziwa skóra owcza. Wymiary: Długość: 55-60 cm Szerokość: 35-40 cm Wysokość: 50-55 cm Naturalny produkt najwyższej klasy!
399,00 zł*
Baran z drewna i skóry owczej - PAUL XXL MODEL 66 Brązowy
Duży baran Paul wykonany z litego drewna i przytulnej skóry jagnięcej merynosów Wykonany ręcznie przez snycerza, ten baran jest absolutnie wyjątkowy! Jako siedzisko, podnóżek lub po prostu dekoracja. Przyciąga wzrok w każdym pomieszczeniu! Do produkcji użyto wyłącznie naturalnych materiałów, takich jak drewno bukowe lub sosnowe oraz prawdziwa skóra owcza. Wymiary: Długość: 75 cm Szerokość: 30 cm Wysokość: 60 cm Naturalny produkt najwyższej klasy!
749,00 zł*
Baran z drewna i skóry owczej - XXL PAUL MODEL 93
Duży baran Paul wykonany z litego drewna i przytulnej skóry jagnięcej w kolorze waniliowym Wykonany ręcznie przez snycerza, ten baranek jest absolutnie wyjątkowy! Może służyć jako siedzisko, podnóżek lub po prostu dekoracja. Przyciąga wzrok w każdym pomieszczeniu! Użyto wyłącznie naturalnych materiałów, takich jak drewno bukowe lub sosnowe i prawdziwa owcza skóra. Wymiary: Długość: 85-90 cm Szerokość: 45-50 cm Wysokość: 67-70 cm Naturalny produkt najwyższej klasy!
749,00 zł*
Baran z drewna i skóry owczej - PAUL BIAŁY MODEL 50
Ozdobny baranek wykonany z litego drewna i przytulnej owczej skóry. Wykonany ręcznie przez rzeźbiarza, co sprawia że jest absolutnie wyjątkowy! Cudowny jako dodatek wystrojów wnętrz nie tylko tych domowych, ale również w karczmach czy restauracjach. Może służyć jako siedzisko, podnóżek lub po prostu dekoracja. Do tworzenia używane są tylko naturalne materiały, takie jak drewno bukowe lub sosnowe oraz prawdziwa skóra owcza. Dostępne w rozmiarach: Rozmiar S Wymiary: Długość: 35-40 cm Szerokość: 20-25 cm Wysokość: 25-30 cm Rozmiar M Wymiary: Długość: 45-50 cm Szerokość: 25-30 cm Wysokość: 40-45 cm Rozmiar L Wymiary: Długość: 55-60 cm Szerokość: 35-40 cm Wysokość: 50-55 cm Rozmiar XL wymiary: długość: 85-90 cm szerokość: 45-50 cm wysokość: 67-70 cm   Naturalny produkt najwyższej klasy!
199,00 zł*
Baran z drewna i skóry owczej - PAUL BRĄZOWY MODEL 26
Ozdobny baranek wykonany z litego drewna i przytulnej owczej skóry.Wykonany ręcznie przez rzeźbiarza, co sprawia że jest absolutnie wyjątkowy!Cudowny jako dodatek wystrojów wnętrz nie tylko tych domowych, ale również w karczmach czy restauracjach.Może służyć jako siedzisko, podnóżek lub po prostu dekoracja.Do tworzenia używane są tylko naturalne materiały, takie jak drewno bukowe lub sosnowe oraz prawdziwa skóra owcza.Wymiary: długość: 85-90 cm szerokość: 45-50 cm wysokość: 67-70 cm Naturalny produkt najwyższej klasy!
749,00 zł*
Baran z drewna i skóry owczej - PAUL BRĄZOWY MODEL 55
Ozdobny baran wykonany z litego drewna i przytulnej owczej skóry marki Hollert. Wykonany ręcznie przez rzeźbiarza, co sprawia że jest absolutnie wyjątkowy! Może służyć jako siedzisko, podnóżek lub po prostu dekoracja. Do tworzenia używane są tylko naturalne materiały, takie jak drewno bukowe lub sosnowe oraz prawdziwa skóra owcza. Wymiary: Długość: 35-40 cm Szerokość: 20-25 cm Wysokość: 25-30 cm   Naturalny produkt najwyższej klasy!
199,00 zł*
Baran z drewna i skóry owczej - PAUL M MODEL 88
Baran wykonany z litego drewna i przytulnej islandzkiej skóry jagnięcej Stracciatella. Wykonany ręcznie przez snycerza, ten baran jest absolutnie wyjątkowy! Może służyć jako podnóżek lub po prostu jako dekoracja.Przyciąga wzrok w każdym pomieszczeniu! Do produkcji użyto wyłącznie naturalnych materiałów, takich jak drewno bukowe lub sosnowe oraz prawdziwa skóra owcza. Wymiary: Długość: 55-60 cm Szerokość: 35-40 cm Wysokość: 50-55 cm Naturalny produkt najwyższej klasy!
399,00 zł*
Baran z drewna i skóry owczej - PAUL S BRĄZOWY MODEL 73
Owca wykonana z litego drewna i przytulnej islandzkiej skóry jagnięcej w kolorze brązowym Ręcznie wykonana przez rzeźbiarza, ta owca jest absolutnie wyjątkowa! Absolutnie przyciąga wzrok jako dekoracja w każdym pomieszczeniu! Do produkcji użyto wyłącznie naturalnych materiałów, takich jak drewno bukowe lub sosnowe oraz prawdziwa skóra owcza Wymiary: Długość: 35-40 cm Szerokość: 20-25 cm Wysokość: 25-30 cm Naturalny produkt najwyższej klasy!
749,00 zł*

Dlaczego warto wybrać naturalną skórę owczą?

Naturalna skóra owcza oferuje niezrównaną jakość i komfort. Jej miękkość, elastyczność i trwałość przewyższają syntetyczne materiały. Dodatkowo, skóra owcza ma właściwości samoczyszczące, antybakteryjne, jest bezpieczna dla alergików i odporna na roztocza. Dzięki pozostałym naturalnym właściwościom skóry, takimi jak odporność na pękanie i ścieranie, nasze produkty są wyjątkowo trwałe i odporne na warunki atmosferyczne. Ponadto, skóry owcze mają ekskluzywny wygląd, który dodaje klasy każdemu wnętrzu. Wybierając naturalną skórę owczą do Twojego domu lub ogrodu, inwestujesz w wysoką jakość, trwałość i niepowtarzalny design, który będzie cieszyć oko przez wiele lat.

Czy skóra owcza jest trwała?

Odpowiednio pielęgnowana skóra owcza może posłużyć nawet ponad 20 lat! W przeciwieństwie do sztucznych, futrzanych dywaników, naturalna skóra zachowuje na długo swój wygląd. Jest plamoodporna, wymaga minimalnej pielęgnacji. Wystarczy, że będzie wietrzona, czesana i odkurzana od czasu do czasu. Te proste czynności sprawią, że naturalna skóra będzie wyglądać jak nowa przez wiele lat. Przy zakupie skóry owczej, warto zakupić miękką szczotkę przeznaczoną do czesania skór owczych!

Do jakiego stylu pasują skóry owcze?

Różnorodność rodzajów i kolorów naszych skór sprawia, że dostępne u nas produkty nadają się praktycznie do każdego stylu. To oczywiste, że sprawdzą się w folkowych, skandynawskich, góralskich czy rustykalnych wnętrzach. Jednak nie każdy wie, że mogą być również luksusowym dodatkiem do pomieszczeń w nowoczesnym stylu. Szczególnie pastelowe skóry owcze tybetańskie z kręconym włosiem, jak i skóry owcze islandzkie z prostym, długim włosiem mają wyjątkowo dekoracyjny wygląd, którego nie sposób uzyskać w żadnej inny sposób.

Naturalne i pastelowe kolory do Twojego wnętrza!

W naszej ofercie oprócz klasycznych skór owczych znajdziesz dywany, narzuty i poduszki tybetańskich skór jagnięcych - występującymi również pod nazwą "skóra mongolska". Czym różnią się od klasycznych skór? Ich włosie nie jest proste jak w skórze jagnięcej. Jest kręcone, lokowane, lśniące i bardzo miękkie. Sama skóra jest również bardzo delikatna w dotyku. Pasują idealnie do każdego stylu wnętrz. Skóry tybetańskie możesz nabyć u nas w ich naturalnym białym kolorze, w neutralnych odcieniach beży i szarości lub w wielu pastelowych wariantach.
Posiadamy również Islandzkie skóry owcze, o prostym bardzo długim, lśniącym włosiu. Położone na kanapie, przy kominku lub jako dywan stanowią luksusową dekorację obok której nikt nie przejdzie obojętnie. Skóry islandzkie mogą być również stosowane w ogrodzie jako dekoracja mebli ogrodowych, altanek i wiele innych.
Skóra owcza tradycyjna czy strzyżona? Na której skórze owczej można siedzieć? Skóra owcza o tradycyjnym, długim włosiu zdecydowanie sprawdzi się jako dekoracja oraz dywanik na podłogę. Jeśli jednak chcesz wykorzystać skórę jako narzutę na kanapę lub fotel zdecydowanie polecamy skórę owczą strzyżoną. Jest wygodniejsza, a dzięki strzyżonemu włosiu, podczas siedzenia dłużej zachowa swój piękny wygląd.

Masz pytania? Czekamy na Ciebie pod numerem +48 575 803 381, a także w naszym sklepie w Rudzie Śląskiej codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17.