10.09.2023

Dumni partnerzy Charytatywnego pokazu "GWIAZDY DZIECIOM" w Grodzisku Mazowieckim!

fot. Piotr Podlewski/AKPA/ fot. Piotr Podlewski/AKPA/

10 września 2023 roku w Hali Widowiskowo-Sportowej CAIIS odbyło się wyjątkowe wydarzenie, które zgromadziło wiele znanych twarzy, wspierających szlachetny cel. Organizatorem tego wydarzenia było HG Film, reprezentowane przez niezwykle zaangażowaną Hannę Głowacką.

Podczas tego wyjątkowego pokazu nie zabrakło prawdziwych gwiazd, które oddały się charytatywnej akcji. Wśród nich znaleźli się m.in. Karol Strasburger, Małgorzata Opczowska, Piotr Mróz, Emilia Dankwa, Maja Hyży, Kinga Zawodnik,  Anna Powierza,  Eliza Giwazda, Karolina Motylewska, Weronika Korol. Ich obecność uczyniła to wydarzenie jeszcze bardziej niezapomnianym.

Chcielibyśmy podzielić się z Państwem informacją, że marka Hollert miała zaszczyt być jednym z Parterów tego wydarzenia. Nasze ekskluzywne kurtki skórzane wzięły udział w pokazie, noszone przez wyjątkowych gości, takich jak Karol Strasburger, Piotr Mróz, Małgorzata Opczowska i Anna Powierza. Ich elegancja i styl doskonale współgrały z duchem tego wydarzenia.

Karol Strasburger, ikona elegancji, wybrał skórzaną, dwustronną marynarkę KABAN, która podkreśliła jego niepowtarzalny gust i klasę. To wyjątkowe połączenie stylu i komfortu.

Małgorzata Opczowska - Gwiazda, znana m.in. z programu "Pytania na śniadanie", postawiła na odważną stylizację, łącząc klasyczną, czarną kurtkę skórzaną  PEGGY z krótkimi szortami. Ten nietypowy wybór podkreślił jej długie i zgrabne nogi, nadając jej stylizacji unikalny charakter.

Kurtka KOZA, wybrana przez Piotra Mroza, to model o motocyklowym charakterze, który sprawdzi się zarówno w codziennych jak i bardziej eleganckich stylizacjach. To wszechstronny element garderoby, który doda charakteru każdej męskiej stylizacji.

Anna Powierza zdecydowała się na skórzaną kurtkę z pazurem Julianna, co idealnie oddało jej indywidualny charakter i siłę osobowości. To wybór dla kobiet, które lubią wyróżniać się spośród tłumu.

Małgorzata Opczowska fot. Piotr Podlewski/AKPA/ Piotr Mróz fot. Piotr Podlewski/AKPA/ Karol Strasburger fot. Piotr Podlewski/AKPA/

Nasi najmłodsi uczestnicy pokazu, dzieci, również zabłysnęły w naszych najnowszych kamizelkach z wełny merynosów, ozdobionych uroczym guziczkiem z barankiem. To nie tylko element stylowy, ale również wyjątkowo ciepły i wygodny.

Dzięki wsparciu naszych produktów, wszyscy uczestnicy Charytatywnego pokazu "GWIAZDY DZIECIOM" mogli poczuć się wyjątkowo i elegancko, wspierając jednocześnie szczytny cel tego wydarzenia.

Anna Powierza Gwiazdy Dzieciom fot. Piotr Podlewski/AKPA/ Jesteśmy niezmiernie dumni, że mogliśmy wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu i wesprzeć tak ważną sprawę. Dziękujemy wszystkim za udział oraz zaangażowanie!