baner_pl_gwiazdy_dzieciom

Charytatywny pokaz mody Gwiazdy Dzieciom


Ponownie mieliśmy zaszczyt pomóc! 3 grudnia 2023 roku wzięliśmy udział w kolejnej edycji charytatywnego pokazu mody Gwiazdy Dzieciom.  W naszych produktach wystąpiły gwiazdy, które na pewno znacie z telewizji!

Serdecznie dziękujemy za możliwość udziału oraz okazania naszego wsparcia grupie HGFilm, która po raz kolejny w wspaniały sposób zorganizowała całe wydarzenie.

Karol Strasburger

Jedną z gwiazd, która brała udział w charytatywnym pokazie Gwiazdy Dzieciom Karol Strasburger. Mogliśmy go oglądać również w poprzednich edycjach! Podczas zimowego jak i jesiennego pokazu wystąpił w naszych produktach. Na jesień zaprezentował naszą dwustronną kurtkę ze skóry jagnięcej KABAN w kolorze jasnego brązu, na zimę natomiast przedstawił naszą kultową kamizelkę FIRMINIUS w kolorze koniakowym.

Piotr Mróz

Kolejną z dobrze znanych gwiazd, którą mieliśmy szansę oglądać na tym dobroczynnym pokazie był Piotr Mróz. Wystąpił on już po raz kolejny w naszych produktach! Podczas edycji jesiennej prezentował nasz bestseller - Kurtkę ze skóry jagnięcej KOZA. Na pokazie zimowym przedstawił wyjątkowy płaszcz ze skóry jagnięcej THOMAS.


Małgorzata Opczowska


Jeśli jesteście fanami Pytania na Śniadanie na pewno kojarzycie Małgorzatę Opczowską! Podczas jesiennej edycji charytatywnego pokazu Gwiazdy Dzieciom wystąpiła w naszej popularnej kurtce skórzanej dla kobiet - PEGGY, która jest wykonana w 100% z naturalnej skóry jagnięcej. 
Aleksandra Kostka


Kolejną prezenterką Pytania na Śniadanie, która brała udział w pokazie Gwiazdy Dzieciom jest Aleksandra Kostka! Jest jedną z najbardziej popularnych pogodynek w telewizji publicznej. W ramach zimowej edycji charytatywnego pokazu Gwiazdy Dzieciom, wystąpiła w dwóch naszych produktach! Klasycznym zimowym kożuchu JESSY w kolorze czarnym oraz kamizelce EMMA, również w kolorze czarnym. Oba te produkty w pełni wykonane są z naturalnych skór owczych!Emilia Dankwa


Następną gwiazdą, którą mogliśmy podziwiać w naszych produktach była Emilia Dankwa. Podczas ostatniego pokazu Gwiazdy Dzieciom, podobnie jak Aleksandra Kostka wystąpiła w naszej kurtce kożuchowej JESSY. Zaprezentowała model w kolorze koniakowym, z białym futerkiem.