Kapcie skórzane niemowlęce są doskonałym wyborem dla najmłodszych. Skóra owcza, z jakiej zostały uszyte, ma same zalety: nie przegrzewa stóp dzieci, dzięki swoim właściwościom termoregulacyjny, jest higieniczna, ponieważ odprowadza pot i sama się oczyszcza, a także niezwykle delikatna dla skóry dziecka.

Filtry
Błyszczące buciki niemowlęce ze skóry owczej
Buciki niemowlęce, wykonane z miękkiej skóry owczej marki Hollert. Delikatna dla stóp dziecka skóra naturalna, nie krępuje nawet energicznych ruchów. Jasna powierzchnia pięknie się błyszczy, będąc jednocześnie odporną na zabrudzenia. Podeszwa bucików jest antypoślizgowa, co pozwala na bezpieczne raczkowanie i chodzenie nawet po śliskich powierzchniach. Miękkie futro w środku zapewnia dużą wygodę i odpowiednią regulację termiczną, sprzyjając naturalnemu rozwojowi ruchowemu. Buty ogrzewają stópki zimą i przyjemnie chłodzą w ciepłe dni. Materiał wewnętrzny: 100% delikatna i przyjemna skóra jagnięca merynosów. Materiał zewnętrzny: prawdziwa miękka skóra z ozdobną powłoką, oraz praktycznym zapięciem na rzep. Rozmiar 18/19.   Naturalny produkt najwyższej klasy!
89,00 zł*
Buty niemowlęce ze skóry owczej na rzepy
Wybierając produkty dla swojego dziecka, każdy rodzic chce tego co najlepsze. Z tą myślą stworzyliśmy cudownie miękkie i w pełni naturalne buciki niemowlęce, wykonane z najlepszej skóry jagnięcej! Nasze buciki niemowlęce z miękką podeszwą, wykonane ze skóry owczej zapewniają naturalne ciepło i uczucie bosej stópki. Miękka, antypoślizgowa podeszwa nie krępuje ruchów, pozwala na bezpieczne raczkowanie i chodzenie także na gładkich powierzchniach. Puszyście miękka skóra owcza chroni delikatne stopy i umożliwia ich naturalny wzrost. Naturalne zdolności do termoregulacji zapewniają prawidłową temperaturę zarówno latem jak i zimą, nie powodując przegrzania. Lanolina zawarta we włosiu owczym zapewnia delikatność dla wrażliwej skóry dziecka, także podatnej na reakcje alergiczne. Materiał wewnętrzny: skóra jagnięca merynosów. Materiał zewnętrzny: skóra welurowa z praktycznym zapięciem na rzepy. Skóra owcza: Naturalny produkt najwyższej klasy!
89,00 zł*
Zestaw dziecięcy buty i rękawiczki ze skóry owczej
Ciepły, zimowy zestaw dla dzieci do 1 roku życia - buty i rękawiczki wykonane w 100% ze skóry jagnięcej merynosów Grube wewnętrzne futro ogrzewa stopy i dłonie dziecka w chłodne dni Miękka skóra zewnętrzna izoluje od wiatru, a jednocześnie zapewnia dobrą wentylację - zapobiegając poceniu się dłoni lub stópAntypoślizgowa, elastyczna podeszwa butów zapewnia pełną swobodę ruchów Futrzany mankiet można złożyć w razie potrzeby Wykonane w 100% z miękkiej i przytulnej skóry jagnięcej merynosów Szyte ręcznie i maszynowo
189,00 zł*